Přejít na obsah

MaxiDot


Guest keenkeen

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám Octavii II a display v kapličce MaxiDot mě bohužel přestal zobrazovat data. Jednu dobu se odmlčel jen občas a zobrazoval nesmyslné čáry a teď už jen dvě čáry horizontálně a ve spod je náznak čísel najetých KM. Myslím, že to nebude závada přímo počítače ale jen LCD nebo invertoru, jestli tam nějaký je...

 

Neví prosím někdo jak to nejlépe a ekonomicky opravit? A má někdo podobnou zkušenost?

 

Díky za odpovědi a případnou pomoc, kterou moc potřebuji!

 

P.S. Jestli jsem ve špatné sekci, tak se omlouvám :-)

post-5168-1284567794_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, zajímalo by mne, zda se vyplatí investovat 5 tis u nového vozu do Maxidotu, či nikoliv. Jak je mi známo, tak maxidot je u oktávie po FL už standartem, obsahující základní údaje, jako jsou ujeté km, spotřebu atd. a za těch 5tis se jen systém údajně rozšíří o mnoho dalších údajů, jako třeba teplota motorového oleje, zobazování stanic autorádia atd.

Mohl by mi někdo napsat, co všechno to rozšíření za nemalých 5 tis. umí? Díky

Odkaz ke komentáři

Clint:No, síce obyčajné budíky vyzerajú na prvý pohľad rovnako, teda skôr ten displej v strede - ale ani zďaleka nevie zobraziť toľko informácií, ako maxidot. Cez maxidot si môžeš meniť aj niektoré nastavenia, ktoré sa inak dajú urobiť len cez diagnostiku. Zobrazuje info z rádia, originálnej handsfree, navigácie... Za najväčšie mínus u obyčajných budíkov bez maxidotu považujem limity pre palubný počítač - keď prejdeš 1999 km, alebo 19 hodín 59 minút od posledného nulovania, údaje sa automaticky vynulujú. Ak máš TDI, počítač sa ti vynuluje skôr, než vyjazdíš plnú nádrž... Toto sa ti s maxidotom nestane, tam je limit 9999 km alebo 99 hodín 59 minút.

Suma sumárum, odporúčam investovať do maxidotu už pri kúpe auta. Dá sa dorobiť aj neskôr, do predfaceliftu bez problémov, do faceliftu s menšími problémami (potrebuješ nájsť ochotný servis, pretože k výmene potrebuješ diagnostický prístroj VAS s online pripojením).

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ono kdyby se vymáčkl a neptal se s odpuštěním jak nemocnej :smich: Co to je normální budíky? A taky bys mohl říct jaké auto! Pokud máš PP tak ti dal odpověď Vaša, jestli ne tak páčku stěračů určitě a podvolantovku asi taky ale stačí si zjistit jakou máš (pokud máš náhodou tempomat bez PP tak podvolantovku měnit nemusíš) a uvidí se.

Odkaz ke komentáři

ahojte, chcem sa opytat ci sa da nejako dostat polozka teplota oleja na maxidot ak tam nie je...

mam modelovy rok 2009 a vtedy tam este nebola...

mam namysli original riesenie a nie pripojenie niecoho externeho...

jeden clovek mi tvrdil ze ked tam dam nove budiky co tam tu polozku uz maju tak to pojde...

dik za rady

Odkaz ke komentáři
Guest jarda balda

Ahoj všem.

Nechával jsme si dodělat maxidot do auta mám octavku 05 a mát tam columbuse.

Když zapnu navi tak se oběví na maxidotu ale nejde to nijak přepnout třeba na spotřebu nebo tak vůbec prostě na nic až když tu navi vypnu tak to jde.

To samé když si dam na maxidotu audio tak to pak nejde ovládat až když zase vypnu rádio.

Poraďte prosím někdo co s tím

Odkaz ke komentáři
Guest jarda balda
špatný fw v columbusu, nutná uprava.. a gateway ti vyměnili? ten co ti to montoval musel být amatér..

nepřehrávaly mi nic ani nevyměnili getwey.

Napíšeše mi prosím jaký tam má být soft v navi a jaká getway?

Dík moc

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

ahoj, jsem z Brna a mám ten samý problém s maxidotem na dvojkové oktávce (rozpadá se display,vynechaný řádky, občas nenaběhne vůbec). Prosím o radu, kdo by mohl pročistit v okolí Brna, díky moc

Rozebrat,vyčistit kontaky,nepomůže li to,vyměnit display.Dělám obojí,když tak SZ

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...