Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Tak vytlumený oboje dveře, u spolujezdce vyměněn mikrospínač dveří a zase svítí světlo, když otevřu.

Ještě mě čekají zadní dveře, mám vytlumit i jejich vnitřek nebo stačí zvenku?

 

 

Muzu se jen zeptat, co je to ta krabicka Magnat v tech dverich? Jsem asi jeste malej, ale delam repro a tak se chci jen zeptat, k cemu a co to vubec je? :rolleyes: Diky

Odkaz ke komentáři

tak jak si daleko s tlumenim? kolik Ti toho jeste zbylo a co vsechno tim mas polepene? pohravam si s myslenkou predelani hudby a prednich oken do origo elektriky a s tim i dotlumeni druhy pulky kufru, tak prave premyslim, ze bych toho vytlumil vic, a tak me zajima kolik je toho na co potreba a kolik to cely vazi. preci jen ta 1.6 neni zadnej trhac :smich:

Odkaz ke komentáři

Váha je 3kg na 1m2 tuším.

Měl jsem 8m2. Polepil jsem kufr, zadní vrata, přední a zadní dveře - zevnitř i z venku, pak jsem lípl dve na nádrž pod zadníma sedačkama, pak jsem lípl na haubnu. A zbyly 3 pláty.

 

TO je 24kg což není moc. Vyndal jsem teď z auta 5kg hasičák, a 7kg jsem zhubnul :unsure:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Svině, sme národ posranejch sviní :smich: . Někdo mi v noci rozmrdal auto. Nějaká svině zlodějská!

Masku vyrval a ukradl tu výplň mattig a pak mi vyrval světla pro denní svícení šlohl a rozmrdal tu mřížku v které byly.

Všechno je to v prdeli. :lol: Sem prostě prokletej! Seru na to :palec:

 

Dneska jsem po dlouhé době brečel. Včera jsem si celý den hrál s autem a celé ho krásně vyleštil navoskoval a měl jsem z něj radost. Ráno přijdu k autu a tohle. Tohle sem fakt nevydejchal.

PS: kdyby jste viděli inzerát na ty věci tak pište. :lool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...