Přejít na obsah

Voda v kufru limuzína


Mára

Doporučené příspěvky

Zdravim, dnes jsem zjistil, že mám mokrý levý a spodní koberec v kufru. Nalevo mezi nadkolím a světlem bylo mokro a u rezervy asi decka vody....řešil to už někdo kudy tam teče? A další dvě věci u rezervy je jedna dirka kterou vidim ven na asfalt a někdo se ji pokoušel zalepit akrilem, má tam bejt? Neví někdo jak povolit ty cvočky co drží koberec na dně kufru za sedačkama? Nemyslim ty velký šroubovací ale ty menší pod opěrkama sedadel.....Díky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Když jsme u toho zadního stěrače a ostřiku, já zadní ostřikovač nemám, ale když dám páčku dolů, jde slyšet že motorek fachá, což mi přijde divné...

 

 

tak to je dost mozny ze je to jen zaslepeny ale motorek pod plastem 5tych dveri opravdu je :palec:

 

jinak je taky mozny ze nekde neco prorezlo...nebo guma podel toho otvoru je spatna a jak prsi tak to pres ni protece...

 

ja mel jednou u 1997 uplne ponorenou rezervu, tak jsem to vypustil dole a pak uz jsem mel klid ale na to kudy tam telko to ani za boha nevim :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
mam taky problém ked prsí a otvorim kufor zacne mi vitekat voda zo zámku kufra kde moze byt zavada vopred Dakujem za odpoved octavia 1,9 SDI 50kW r.v.2002 ber zadneho stieraca

Caute, problem je v tom ze ta lista zvonku kde je osvetlenie SPZ a klucka otvarania 5-tych dveri netesni. a tadial sa tam dostane voda. njlepsie zhodit dole vycistit dat tam silikonu a s5 poskladat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...