Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

Po delší době zase nějaké novinky.

Od minula je zadní nárazník zase jako nový, nechal jsem to udělat ve F-M u Bártka ve škodovce a trefili se perfektně do odstínu, takže naprostá spokojenost.

Jinak proběhla příprava na zimu, konečně jsem se dostal k tomu, že jsem přelakoval brziče na zeleno (Hammerite), nazul zase oblíbené Dunlop winter sport 3D, nové stěrače, doplnění kapalin, polystyren před chladič atd vše pod dohledem malého ošetřovatele . ... viz fotky

post-502-1257138459_thumb.jpg

post-502-1257138545_thumb.jpg

post-502-1257138553_thumb.jpg

post-502-1257138563_thumb.jpg

post-502-1257138570_thumb.jpg

post-502-1257138578_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jo znam ho, ale uz tam nechodim, nechali jsme tam opravovat vsechny nase auta :)naposled co tam bylo moje auto, mi napocitali opravu suma sumarum za 27 tisic, tak sem prisel s FUNem a za 15 min bylo auto pojizdne a cela sranda me stala 2tis. kč :)takze to byla posledni kapka pro me i kdyz ty jeho kecy stoji nekdy za to. A on uz to taky asi nedal jelikoz se nechal slyset ze uz me tam nechce videt :)hold asi jeho ego dostalo ranu.

Odkaz ke komentáři

Sakra chlapi, před nedávnem jste mi všichni říkali ať dám místo červené zelenou barvu, tak jsem to udělal a zase není dobře. Jasně, kotoučovku sháním, ale většinou mi ji někdo vyfoukne před nosem. Mám ji teďka slíbenou od Cosbyho, tak jsem zvědavý co sežene. Pak to snad bude šupa. :smich: Už aby to bylo ! :angry:

Včera jsem akorát vyčistil bubny a seřídil ručku , tak je to zase cosi lepší ale kotoučovka bude jiné kafe. Už by se fakt hodila jak sůl, protože když autí protáhnu občas na max tak je to dost o hubu to pak zastavit.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pořízeny nové origo poklice. Je vidět, že ten materiál je podstatně pružnější než ten křehký děs co jsem měl před tím. Žádné pazvuky, takže OK. Původní byly zničené po dvou zimách - popraskané a oťukané od kamení. Na staré Felině byly origo poklice 10 let a vypadaly a fungovaly pořád dobře. Takže baumaxovky příště nebrat! :rolleyes:

post-502-1258014033_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jo Mirku, cena je dobrá. Já jsem ale na některé věci hrozný detailista. Na půdě mám ještě původní 15" Alu Triony, které jsou trošku podřené, tak jsem je chtěl použít na zimu, ale je pravda, že obyčjné alu v zimě a v soli dostanou pěkně naprdel. Bylo by mi jich líto. Takže je asi zrenovuju a prodám.

Uvažoval jsem o Alu extra na zimu, je to nějaký "lepší matroš včetně komaxitu" a takové kola se pohybovaly v úplně jiných cenách. Tak proto nakonec zvítězily nové poklice a po dvou letech provozu lehký opravný nátěr plecháčů. Chtělo by to vyhrát ve spotce ! :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Předevčírem jsem si s kámošem udělal výlet do Prahy a akorát v Praze mi odešlo čidlo brzdových světel. Tak jsem juknul do škodovky, co by chtěli za výměnu a vymazání závady VAGem a málem mě omylo. Takový usmrkaný Pepík mi říká 1200Kč. Tak jsem se otočil na podpadku a jel dom s nesvítícíma brzdama. Když jsem začal brzdil, tak jsem pro jistotu blikal varovnýma. Trošku adrenalin na dálnici v dešti, ale dojel jsem v klidu domů. Hned včera jsem koupil nové čidlo u nás ve škodovce za 240Kč, vyměněno za 5 minut a kámoš mi vymazal závady a je pořešeno. Už asi do Práglu dlouho nepojedu.

post-502-1260422419_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

AHOJ MARTINE :lool: MI SE STALO NĚCO PODOBNÉHO, ALE S TÍM ROZDÍLEM ŽE MI BRZDY ZŮSTALY SVÍTIT :o TAK SEM MUSEL VYTÁHNOUT ŽÁROVKY JINAK BY SE MI ASI TÍM TEPLEM ROZTEKLO SVĚTLO :) PAK JSEM JEŠTĚ PO TMĚ MATUROVAL U ODPOJENÍ TŘETÍHO BRZDOVÉHO SVĚTLA.........TAKOVÝ MALÝ ZMETEK BRZDOVÝ SPÍNAČ A JAK DOVEDE ČLOVĚKA NASRAT :palec: ;) ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak po delší době pár novinek.

1) montáž podsvíceného interiérového teploměru, takže si můžu líp štělovat topení a klimu podle venkovní teploty. Hold přestavba na climatronik zatím v nedohlednu.

2) pod stromeček jsem autíčku nadělil L+K béžový potah ruční brzdy - namontováno. Už se těším na jaro až sundám ty zelené potahy a nandám letní béžové koberce pod nohy a celý interoš bude béžově zářit. Už aby bylo jaro!

3) Dorazily mi už plynové vzpěry na kapotu,ale moc nevěřím těm plastovým kloubkům, tak jsem sehnal ocelové a ještě je musím trochu upavit.

4) pár fotek umytého auta v garáži před Silvestrem - garáž je super věc! Na jaře položím dlažbu a bude hotová.

post-502-1262195757_thumb.jpg

post-502-1262195763_thumb.jpg

post-502-1262195770_thumb.jpg

post-502-1262195778_thumb.jpg

post-502-1262195784_thumb.jpg

post-502-1262195791_thumb.jpg

post-502-1262195797_thumb.jpg

post-502-1262195802_thumb.jpg

post-502-1262195808_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Potahy na zimu musi byt, je to sice strasny nevkus i u me v aute...ale proste v zimne ty svetle sedacky, kor alcantara dostava na prdel jak svina.....hold se to musi prezit a tesit se na leto na letni kola, na letni vzhled vseho :)i sedadel .)

 

 

Kazdopadne sikovna garaz :)Hezky udelany koutek na praci :)Auticko se ma dobre u tebe :lool:

Odkaz ke komentáři

Přesně jak píše Hoblík, na zimu potahy nechám abych alcantru pošetřil a na jaře půjdou dolů. Už aby to bylo! Na těch zelených potazích není vidět špína. :palec:

Jinak díky za pochvalu garáže, nechal jsem si na ní záležet když jsem si ji stavěl a kanál jsem vybudoval automaticky - byl jsem na něj zvyklý z taťkové garáže - on ho má 1x5m a hluboký 1,7m, já jsem ho udělal 1,1x3m a hluboký 1,8m. Je to špica věc! Dost jsem sice bojoval se spodní vodou, která se mi tlačila dovnitř, ale podařilo se. Jo autíčku se snažím dávat maximum! :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...