Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

Ještě jednou děkujeme za záchranu, šrouby stále vozím v autě jako odstrašuící případ a artefakt, kterého se dotknul sám velký Garny ;) V sobotu to musí ještě uzavřít panáček :D

 

 

dám si, dík :palec::lol:

Odkaz ke komentáři
Pro velký uspěch opět fiat scene ... fiat doblo 1.9 D na spojčičku .... jo jo není nad to když vám zaměstnanec stojí pořád na spojce .. to pak se dělá spojka skoro každej rok ... :lol:

 

Timto vyhlasuju fotosoutez o nejlepsi fotku Garnyho ve Fiatu. Je to jasny pripad vrchni prchni na foru jezdi octavkou, ale ve skutecnosti turuje Fiaty co to jde! ;) :D

Kdo k tomu jeste najde garnyho garaz na fiatforu bude pochvalen dle hesla byl pristizen bude mu ustrizen :palec:

Odkaz ke komentáři
Ještě jednou děkujeme za záchranu, šrouby stále vozím v autě jako odstrašuící případ a artefakt, kterého se dotknul sám velký Garny :palec: V sobotu to musí ještě uzavřít panáček :D

 

hmmm celá akce v ohrožení ... malej je nachlazen a já dobírám antibio takže asi nějaká velká chlastačka nebude :lol:

Odkaz ke komentáři

tak něco málo poznatků s vánoční besídku OC klubu ..... Akce super jako vždy ... :smich:

 

Jedna zajímavost kterou nám kolega rolbař ukázal po cestě ... asi okolo 75 km se jede přes most pod želivkou .... nikdy jsem netušil že pod mostem je ještě jeden most ... dva mosty nad sebou ... druhý most se využívá jen s 50% pro běžnou obsluhu ... jinak dle hystorie když se stavěla tato dálnice D1 což mimochodem dálnici jen s těží parodie na dálnici hrůza .. tak jim nevyšly metry a než by šly moc nahoru a dolu tak radči postavily most new .. docela pěkná zajímavost a pěkný výhled ... ;)

101_2259.JPG

101_2260.JPG

101_2261.JPG

101_2262.JPG

101_2263.JPG

Odkaz ke komentáři

A trocha vzrušení a noční akce se postaral jirka s nissanem a jeho záchranou akcí ... a pak bauvííí kterej do jisté míry bavil i mně ale pak to bohužel už trochu přeháněl no ale mít lahev rumu v těle ..tak bych mněl možná jinej názor ...

 

Akce nissan ... nooo pohoda ..hlavně že nejsou žádné škody .... a všechno dobře dopadlo ... ;) ,jinak velké sklámání s klukama ala 4x4 ...kluci kupte si zetory ... at je to taky užitečný .... ;) :D :smich:

 

ještě díky za taxi bauvííí .. byla docela prdel jezdit stěma otevřenejma 5 vratama ... a hlavně jak se pak v tom kalupu zabouchly ... nikdo nechápal ... :palec:

101_2270.JPG

101_2271.JPG

101_2272.JPG

101_2273.JPG

101_2274.JPG

101_2275.JPG

101_2277.JPG

Odkaz ke komentáři
Koukám, že dáváš kombinaci Brembo+ Textar a je spokojenost? Já mohu říct, že například Brembo + Bosch píská.

 

 

nepíská, brzdí, spokojenost

 

Marty: ano je to přes dealera Elitu :)

Odkaz ke komentáři
no ale ta nova barva je dost poznat teda :P

 

no ono v realu je to docela v poho .. a mimochodem auto bylo docela dost špinavé ... a tak je jasné že nová barva je vždy trochu vidět nějakou tu dobu ... ono tet ty nové barvy vodové .. jsou docela problém .. skoro vždy se musejí dělat rostřiky do dalších dílů .... tak asi ... :D

Odkaz ke komentáři

ne ne A6 ... už face ... docela mně překvapilo ,že jaká to byla rána rychlost tak cca 80 - 90 km hod a ta vitara je docela už masivní ... tak ta audi to přežila docela good .. sice rohlík a na odpis .. ale lidi vylezli s toho v pohodě relativně ..

 

no ono je totiš moc velký rozdíl zda bouráte do auta a nebo pěvná překážky ... ono to napálit třeba do stromu či lampy je nejhorší co může být to vetšinou dopadá tragicky ..... :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...