Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Kamaráda naboural, nějaký nějaký magor co mu nedal přednost s prava ... tak bohužel .. oprava začíná .. trochu vyvrácenné přední kolo ,blatník,dveře , A sloupek trochu na dranc ... práh .. boční air .. trochu i předek ... zadní dveře nejdou otevřít atd .. docela mazec ..

101_1718.JPG

101_1719.JPG

101_1720.JPG

101_1721.JPG

101_1722.JPG

101_1723.JPG

101_1724.JPG

101_1726.JPG

101_1727.JPG

101_1728.JPG

101_1730.JPG

Odkaz ke komentáři
pokračování ... :)

 

tak koukám, že to tady cpeš po půlnoci, tak že si zase z garáže vylezl v noci jako jezevec, dělá to aspoň na pojišťovnu?

 

Hele dnes jsem mluvil s Jirkou z Kentauru a myslím, že o práci nepřijdeš ;) Co bylo merglovi, jen čidlo nebo tam byl nějaký problém na té brzdě?

Odkaz ke komentáři
tak koukám, že to tady cpeš po půlnoci, tak že si zase z garáže vylezl v noci jako jezevec, dělá to aspoň na pojišťovnu?

 

Hele dnes jsem mluvil s Jirkou z Kentauru a myslím, že o práci nepřijdeš :P Co bylo merglovi, jen čidlo nebo tam byl nějaký problém na té brzdě?

 

tak dob jeden .. jo jo dělám docela dost .. ale spíš tet problém je ,že je malej s paní v nemocnici .. takže práce .. pak ještě další práce u kamaráda .. pak do nemocnice a večer něco pošounit něco málo tady a hají ... zítra tzo samé ... :palec::palec: ;) ... jo je to sice pojištovna .. ale docela dost podivná akce... auto je už dávno opravené a peníze nikde... tak prý 3 mesíce na řešení .. a ve finále ,že chtěj fakturu . .. a to ještě ,že zaptatí jen určitou sumu . jo jo krize vlezla prostě všude a všichní škudlí . ..

 

No jirka a práce.. no to uvidíme .. docela jsem sním pokecal a snažil jsem se vysvětlit ,že tento tah pana majitele je dost šibeniční .. a ve fiále se stoho posere protože malé opravy se nebudou řešit a počká se na opravy velké a to bude platit on .. takže vražda .. a hlavně maj auta dost najeto .. a tet začnou ty srávné hovna za super many...

 

můj názor .. měl si dát podmínku stálý servis tam kde byl .. popřípadě upravit ceny a nebo nějaké návrhy..

nebo auta odprodat .. a at si dělaj co umněj .. ale však to známe... :P

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...