Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

joj dneska super akce orientační závod kolem ještědu .. to se povedlo ,pěkně udělané .. super zábava. díky vitto a rolba ..příště se těším .

 

jen škoda ,že účast nebyla tak valná,spíše horší když někdo řekne ,že jede a pak nepřijede ... to pak se nikdo nemůže divit ,že něco organizovat se ani moc nechce ... jo kdo nejel o hodně přišel ...

 

ještě jedno díky mému navigo panu olafovy ... 3 místo je super .. :-) (to druhé o 500 metrů .. to nasere.. )

103_2408.JPG

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dal žárovku do zpátečky a světe div se, ono to fakt svítí lol.gif

 

no a to jsme ti to říkaly tři a pořád sis myslel ,že si děláme prdel co... :-) ... noo můj navi říkal 70 a to do toho čučel celou dobu .. ale hlavně ,že byla sranda stejně jsem si myslel že dopadnem ještě hůř .. tu rychlost odhadnout je docela dřina ..obzvášt když zakufruješ hned asi po 3 km .. :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dobrý den už jsem se zkoušel ptát všude ale ještě mi nikdo nepomohl tak to zkusim tady . Chci poprosit o radu.viz prispevek

 

 

Včera, 16:46

Dobrý den pánové ,

Potřebují radu mám octavku II r.v 06 radio stream první generace bez Mp3. Koupil jsem si k tomu USB /aux adaptér od výrobce stualarm.cz Všude na internetu i prodávající me upozorňoval ze to na 100 % pojede ze se nemám čeho bát. Je tady návod jak pro de....la vše jednoduše popsáno ale prostě mi to nejede. Vše zapojim jak mám i kostru pripojim i skladby přejmenují na CD01 aby se to chovalo jako CD měnič ale prostě nic. Předtím ani ta dioda nesvitila ale jak jsem zapojil kostru tak svítí. Jediné co je tak někdy mi to přehraje písničku z mobilu ale pak se to stejně sekne. Nemáte s tím nějakou zkušenost ? Ani servisak co mi to prodával si nevěděl rady a po telefonu mi neuměl poradit. Jsem kousek od Opavy a jestli to bude někde v okolí třeba i Ostrava tak dojedu dík.

 

 

Když jsem zkoušel paměťovou kartu tak mi to přebrali 3 písničky ve formátu WMA. Když jsem zapojil USB tak to jen nacetlo a prehravalo ale nic neslo slyšet. Přehrává to radio mp3? Ten adaptér by mel. Zítra zkusim tak jak tady pisete přepsat skladby jestli to ani pak nepůjde tak už nevím. Jestli na něco přijdete kde může byt problém uvítam každou pomoc.dekuji

Odkaz ke komentáři

Já to kdysi zkoušel na Stream s MP3 a stálo to pěkně za prt rolleyes.gif Sice to hrálo, ale zvuk byl otřesnej, kvalita hudby horší než rádio, natož CDčka. Sice to neřeší tvůj problém, ale osobně bych se dneska na podobný adaptéry vykašlal a koupil nějaký nový rádio se slotem na SD karty (RNS 310/510), případně alespoň Audience s CD měničem, který jsou za pár kaček :)

Odkaz ke komentáři

Ten adaptér jsem si taky koupil a je to děs a hrůza. Kvalita reprodukce příšerná (viz info výše) a nutnost přejmenovat adresáře téměř znemožňující používání.

Vyřešil mi to Rolbař instalací originálního MDI za zajímavou cenu. Doporučuji.

Rozhodně více, než tam cpát DIN rádio a čekat, až mi nějaká svinská fetka rozmlátí okno a zůstane mi panel...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Děkuju za (zatím ;-) bezplatnou konzultaci před nákupem OII FL combi TSI.

Dnes jsem to koupil, budeme se vídat, věřím, pouze pravidelně.

Mám v plánu nějaká vylepšení, ozvu se, domluvíme se.

 

není zač .. budeme se těšit :rolleyes:

 

Ahoj pane

Děkuju Ti za klimu.

A pan šéf je se zamykáním taky moc spokojenej.A o to šlo především.

Mám plusový body. :-)

 

 

Tak hlavně ,že je spokojenost .. noo a +++ body se taky hodí .. :palec:

Odkaz ke komentáři

Dobrý den už jsem se zkoušel ptát všude ale ještě mi nikdo nepomohl tak to zkusim tady . Chci poprosit o radu.viz prispevek

 

 

Včera, 16:46

Dobrý den pánové ,

Potřebují radu mám octavku II r.v 06 radio stream první generace bez Mp3. Koupil jsem si k tomu USB /aux adaptér od výrobce stualarm.cz Všude na internetu i prodávající me upozorňoval ze to na 100 % pojede ze se nemám čeho bát. Je tady návod jak pro de....la vše jednoduše popsáno ale prostě mi to nejede. Vše zapojim jak mám i kostru pripojim i skladby přejmenují na CD01 aby se to chovalo jako CD měnič ale prostě nic. Předtím ani ta dioda nesvitila ale jak jsem zapojil kostru tak svítí. Jediné co je tak někdy mi to přehraje písničku z mobilu ale pak se to stejně sekne. Nemáte s tím nějakou zkušenost ? Ani servisak co mi to prodával si nevěděl rady a po telefonu mi neuměl poradit. Jsem kousek od Opavy a jestli to bude někde v okolí třeba i Ostrava tak dojedu dík.

 

 

Když jsem zkoušel paměťovou kartu tak mi to přebrali 3 písničky ve formátu WMA. Když jsem zapojil USB tak to jen nacetlo a prehravalo ale nic neslo slyšet. Přehrává to radio mp3? Ten adaptér by mel. Zítra zkusim tak jak tady pisete přepsat skladby jestli to ani pak nepůjde tak už nevím. Jestli na něco přijdete kde může byt problém uvítam každou pomoc.dekuji

 

 

Po pravdě to spíše na pány co zde dělají elektro ... ale můj názor na tyhle čínské podivné produkty není moc o.k. většinou to nefunguje :huh:

Odkaz ke komentáři

Ahoj Garny potřebuji poradit O1 r.v.2002 81kw auto na 2 a 3 stupen mezi 1500 až 2000 otáček hulí jako dýmovnice zmrad jako když se pálí olej přitom jako by chcípe. Slyším jak se točí nejaké čerpadlo když si zahulí pak zase chvilku jede až do 4000 otáček bez problému napadl mě egr vyčistit? případně vstřiky? prošel jsem všechny fora nic jsem nenašel případně ještě závada turba ? když jsem auto nechal napíchnout na diagnostiku žádné závady to nezobrazuje pro jistotu jsem auto odstavil prosím o pomoc před měsícem dáván nový olej v motoru teď po ujetí 2.000km je tam o litr víc 2cm nad horní ryskou asi tam proniká nafta.

 

díky za odpověď zda to jsou střiky a kolik to bude přibližně stát

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...