Přejít na obsah

Garny servis a vše okolo


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Diky!

Me vsechvo chodi ale sviti mi kontrolka balonu a maxik pise zavada airback vymenil jsem krouzek za jetej par dni dobry a znovu sviti...

Nekdo mi prave rikal ze muze byt zrada v kabelech pod sedackou tak nevim. Stve me to jak prase a novej krouzek stoji raketu na ESP!!

Upraveno uživatelem KOKYN
Odkaz ke komentáři

Zdarek po přečtení této sekce jsem se rozhodl Garnýmu svěřit octulku trapilo nás těsnění pod hlavou a tah už nebyl takovej jako dřív ..........práce, termín, kvalita, sqelé jednání octulka teď frčí snad ještě líp než když jsem ji před 4 lety koupil má sice ještě menší mouchy ty se ale netýkají motoru a čas ukáže kdy to řešit :-) díky Chramosta Standa.

Odkaz ke komentáři

nemáš zač .. hlavně ,že je vše v pořádku ... tohle jsou ještě super motory co něco vydrží ... :-)

 

 

 

 

Zdarek po přečtení této sekce jsem se rozhodl Garnýmu svěřit octulku trapilo nás těsnění pod hlavou a tah už nebyl takovej jako dřív ..........práce, termín, kvalita, sqelé jednání octulka teď frčí snad ještě líp než když jsem ji před 4 lety koupil má sice ještě menší mouchy ty se ale netýkají motoru a čas ukáže kdy to řešit :-) díky Chramosta Standa.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

další pokračování ... oprava těsnění pod hlavou ...

 

A ještě další opravy .. jako new rozvody,hydrošleli ,oprava zaseklé regulace turba, nová vodní pumpa .. stará mněla najeto asi 40 - 50 tisíc .. no pěkně tekla a už dlouho .. .

 

takže taková malá GO ...

100_3847.JPG

100_3848.JPG

100_3849.JPG

100_3850.JPG

100_3851.JPG

100_3852.JPG

100_3853.JPG

100_3854.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

materiál dodávám svůj .. tak mohu garantovat kvalitu a záruku ... a popřípadě i reklamace ..

 

ps: my jsme kolegové ... ??? :-)

 

 

 

 

 

Zdravim pane kolego jak je to s materiálem bereš jen svůj nebo mohu objednat (např cc autodíly) a pak nechat namontovat. Děkuji za info

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak jen tak pro info už mě potkala závada dvouhmoty. Teď otázka na profesionály vyplatí se namontovat jednohmota ?? Popřípadě jaká by by byla cenovka (spojka,setrvák,ložisko) stačí nějaká orientační cena. Mám O2 RS rv. 2006 125kW nafta combi. Případně bych nechal udělat i klimu nemaká a technickou pokud je možné (mám kuchlej filt pevnejch částic) ?

 

Díky za info Pepa .

Odkaz ke komentáři

Ahoj doporučuji určitě dvouhmotu ... pošly mi to když tak do mailu zatím ..

 

 

 

Tak jen tak pro info už mě potkala závada dvouhmoty. Teď otázka na profesionály vyplatí se namontovat jednohmota ?? Popřípadě jaká by by byla cenovka (spojka,setrvák,ložisko) stačí nějaká orientační cena. Mám O2 RS rv. 2006 125kW nafta combi. Případně bych nechal udělat i klimu nemaká a technickou pokud je možné (mám kuchlej filt pevnejch částic) ?

 

Díky za info Pepa .

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

ahoj.. mám takovy problém. no trochu vice problému.. takže.. když nastartuji ránno auto tak mi asi 10 sekund píská klínák...klínák je tam asi 2 měsíce stary takže asi napinaci kladka? když se někde točím a vytočim plny jedno jaky jestli právy nebo levy tak to vepředu začne jakoby dřit nebo skřípat tak něco...ale když nemám plny vytočeny tak nic.. žeby kotouče nebo desky? jel sem po hrbolate cestě a jak se auto houpalo tak něco vepředu vrzalo tak sem si myslel že to jsou tlumiče... zastavil sem a zkoušel sem autem zakolebat a nic ani zvuk:( čím to ? sem tam když nastartuji tak mi nejde turbo ale když vytočím auto na 3000 otaček tak se zepne... asi čidlo nějake ? Zatím moc díky za ranu... Pěkně mě to štve ... :/

Odkaz ke komentáři

jo jo .. to sem radči ani nepiš .. ještě si bude někdo myslet ,že se tady jenom chlastá ... :-)))) , to víš taková milá V.I.P. návštěva ... jsme si museli trochu připravit na tu krkolomnou práci na renaultu .. :wacko:

 

 

 

 

dodatečně děkujeme za před dovolenkovou kontrolu vozidla

přijedete, panáka Vám nalejou, auto zkontrolujou a jedete vesele domů :))

 

Díky i za vyklepání a další práce na italském hřebci :))

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...