Přejít na obsah

čermiho superB


Doporučené příspěvky

cermi: Uvidis, jak to bude fungovat. Ja uz dneska nahodil novy pruziny.

 

rossi: Mne je to jedno, co si tam das, ale kdyz chces opicku, musis mit i banany. :P

tak vidiš až budu dělat v Rakousku a brát eura dám si tam taky HP.Až tě stim autem chytnou v Rakousku jsem zvědavej co ti řeknou.

Odkaz ke komentáři

Ted jsem moc nepochopil tvoji myslenku. :D Co by mi meli rikat? :smich: Myslis, ze se s JOMem nedostanes tak nizko? :P Pokud bude problem, sundam kolo, vysroubuju misku nahoru a je klid. :smich: Jinak pro informaci, ja normalne nepracuju, jsem student. A neboj, kontroly v Rakousku uz jsem absolvoval nekolikrat, musela by prijet pojizdna STK a nebo oni te vyzvat, aby ses tam dostavil. Ale koukni na videa na netu, co jezdi po Vidni za auta, moje Octavka je pro ne absolutne nezajimava. :smich:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
Ted jsem moc nepochopil tvoji myslenku. :smich: Co by mi meli rikat? :palec: Myslis, ze se s JOMem nedostanes tak nizko? :rolleyes: Pokud bude problem, sundam kolo, vysroubuju misku nahoru a je klid. :D Jinak pro informaci, ja normalne nepracuju, jsem student. A neboj, kontroly v Rakousku uz jsem absolvoval nekolikrat, musela by prijet pojizdna STK a nebo oni te vyzvat, aby ses tam dostavil. Ale koukni na videa na netu, co jezdi po Vidni za auta, moje Octavka je pro ne absolutne nezajimava. :D

já to taky nechci uplně na zem mam tak 19ky tak to ani nejde no vydiš si student.já ne mam taky nějaké věci okolo co musim řešit a ne cpát všechno do auta.my sežen jinej podvozek já se tomu nebránim.čekám my něco doporuč?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...