Jump to content

čermiho superB

čermi

Recommended Posts

rossi zatim mám za sebou jen 150Km tak nemůžu posoudit ale tvrdost je v pohodě

tak my dej po víkendu vědět a já do toho asi pudu mam kupce na moje pružiny za 2000tis a podvozek stojí 5000tis za 3000tis bude dobrej ne.nevim ale jakej je na octe pruměr tlumiču r.v.2001 1.9 TDI

jendo v poho :-) já od toho taky nečekám žádný zázraky ale musel sem to nějak pořešit bo sem měl na zadku vyteklý tlumiče a teď zrovná na lepší podvozek nejsou love a na to moje plácání po městě to zatim stačí :-).. jinak původně sem chtěl jít do APčka

Guest houmik

cermi: Uvidis, jak to bude fungovat. Ja uz dneska nahodil novy pruziny.

rossi: Mne je to jedno, co si tam das, ale kdyz chces opicku, musis mit i banany. :P

cermi: Uvidis, jak to bude fungovat. Ja uz dneska nahodil novy pruziny.

rossi: Mne je to jedno, co si tam das, ale kdyz chces opicku, musis mit i banany. :P

tak vidiš až budu dělat v Rakousku a brát eura dám si tam taky HP.Až tě stim autem chytnou v Rakousku jsem zvědavej co ti řeknou.

Guest houmik

Ted jsem moc nepochopil tvoji myslenku. :D Co by mi meli rikat? :smich: Myslis, ze se s JOMem nedostanes tak nizko? :P Pokud bude problem, sundam kolo, vysroubuju misku nahoru a je klid. :smich: Jinak pro informaci, ja normalne nepracuju, jsem student. A neboj, kontroly v Rakousku uz jsem absolvoval nekolikrat, musela by prijet pojizdna STK a nebo oni te vyzvat, aby ses tam dostavil. Ale koukni na videa na netu, co jezdi po Vidni za auta, moje Octavka je pro ne absolutne nezajimava. :smich:

Edited by houmik
Ted jsem moc nepochopil tvoji myslenku. :smich: Co by mi meli rikat? :palec: Myslis, ze se s JOMem nedostanes tak nizko? :rolleyes: Pokud bude problem, sundam kolo, vysroubuju misku nahoru a je klid. :D Jinak pro informaci, ja normalne nepracuju, jsem student. A neboj, kontroly v Rakousku uz jsem absolvoval nekolikrat, musela by prijet pojizdna STK a nebo oni te vyzvat, aby ses tam dostavil. Ale koukni na videa na netu, co jezdi po Vidni za auta, moje Octavka je pro ne absolutne nezajimava. :D

já to taky nechci uplně na zem mam tak 19ky tak to ani nejde no vydiš si student.já ne mam taky nějaké věci okolo co musim řešit a ne cpát všechno do auta.my sežen jinej podvozek já se tomu nebránim.čekám my něco doporuč?

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
díky :-) a nepotkali jsme se náhodou dneska někde na Střekově?

Je to možné akorát s autem jezdí má paní , mě v tom nepotkáš ;)

Jinak fotky krasavec , hlavně mě překvapily , že i na střeše fora se dá tak hezky nafotit :)