Přejít na obsah

Cyklistika, bike a vse okolo


Baurak

  

128 hlasů

  1. 1. Tak tedy kolik tedy letos date nebo planujete ?

    • 0-99km
      5
    • 100-499km
      2
    • 500-999km
      10
    • 1000-1499km
      12
    • 1500-1999km
      9
    • 2000-2499km
      5
    • 2500-3499km
      4
    • 3500km a více
      10

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak já osobně bych taky už bez kalhot s plenou nevyjel pokud jedu někam malonko dál. ( když potřebuju do garáže na kole tak se fakt nepřevlíkám).

Jinak boty bych is koupil dle kola. NA silničku mám silniční tretry, na crose jsme měl "civilní" boty a na Bika až se rozpadnou ty trekové botky koupím vyloženě bikové tretry. Zoušel jsem bratrovi a v těch bikovejch se dá chodit taky relativně slušně.

 

K nášlapům. Je to o zvyku. Vyndat z toho nohu si zvykneš za chvilinku, prostě ti to tak nějak přijde automaticky. Jediný na co je třeba si dávat pozor, když dojíždíš na křižovatku tak si nohu položitna pedál patou a ne kufrem (pokud vyndaváš nohu předem). Jinak j eto fakt na pohodu. Říká se že snad každej s tím padl. Já si pád vybral s klipsnama takže jsme se s SPD pádu na křižovatce prozatím vyhl,ale neměj s toho strach ;-) (ani pro mladou) :huh:

Odkaz ke komentáři
Kolik peněz by jste dali za svoje kolo? 10,20,30 tisic?

 

 

No já mám teď vybraný kolo který se svojí cenou blíží hodně k 50ti tisícům. (Budu mít teda nějakou akční cenu celkem zajímavou) Jenže prostě teď to nějak nevychází a bike musí chvíli stranou. No určitě pokud to klapne tak se pochlubím,ale asi spíš až na příští sezonu (doufám)...

Odkaz ke komentáři

To rozhodne..Ja kdyz jedu na kole,ac treba jen kousek a nevemu si naslapy,jako ze se to nestava,tak si uz pripadam tak nejak divne,jako bych nemel nejak nad tema pedalama kontrolu..Hroznej zvyk.. :D

A vycvakavani se neni treba bat...Nastaveni predpeti pruziny na silu vypnuti zamku je celkem velky a da se to dat fakt nalehko... :smich:

Odkaz ke komentáři
To rozhodne..Ja kdyz jedu na kole,ac treba jen kousek a nevemu si naslapy,jako ze se to nestava,tak si uz pripadam tak nejak divne,jako bych nemel nejak nad tema pedalama kontrolu..Hroznej zvyk.. :)

A vycvakavani se neni treba bat...Nastaveni predpeti pruziny na silu vypnuti zamku je celkem velky a da se to dat fakt nalehko... ;)

 

JJ ... ja nic nenastavoval ... nechal sem jak to bylo a fpohode a zatim bez padu :P I kdyz parkrat sem mel namale :)

Odkaz ke komentáři
Lidicky co mate za nazor na to, ze bychom rekneme nekdy v druhe pulce srpna zas podnikli nejaky bike vikend nekde na horach ?

 

No na konci srpna mám jet buď na čundr na korsiku nebo na těžko na kolech na Gross Glockner, ale kdyz nebudu zrovna pryč tak by to ais problém nebyl... Akorát budu muset zabavit bud bruderovo kolo nebo poladit krose od mlady, když nedám do tý doby svoje... (praskl mě po 8mi letech rám)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...