Přejít na obsah

Liborova 1.8 TSI


Doporučené příspěvky

Napínák mám už nějakou dobu vyměný, ale když jsem se tam včera stavoval, tak říkali, že udělali co jim Škodovka řekla a nepomohlo to, tak čekají na další pokyny, ale o rozvodech něco říkal. Dnes mi mají zavolat další info.

 

11:00 Tak mi teď volali, budou tam měnit přestavovač vačkové hřídele (asi http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=9369&st=0). Je možné, že by to mohlo způsobovat ten hluk, kvůli kterému jsem to auto vezl do servisu? Já si pořád myslím, že můžu mít ještě problém s tím klimakompresorem, jako to měl jar_da a omicron. Když teď to auto převezmu a pak se mi zase projeví to hučení a auto už nebudu mít v záruce, můžu to chtít nechat opravit zdarma, protože jsem už to dříve reklamoval?

Pak mi ještě vrtá hlavou, proč mi to v jiném servisu Škoda už dávno ten přestavovač nevyměnili, když je to servisní akce platná od 25.5.2011 a pravidelně jsem chodil každý rok na servisní prohlídku, tak mě na to měli upozornit a opravit to. Vždyť škodí sami sobě, Škodovka by jim to přece zaplatila.

Odkaz ke komentáři

Auto už je doma, měnil se ten přestavovač + věci s tím spojené v té svolávačce. Jsem rád, že je vyměněn potenciálně motoru nebezpečný díl, ale jsem zvědavý, jestli to mělo souvislost s tím mým reklamovaným zvukem. Spíše si myslím, že ne a doufám, že až to příště uslyším, že to stihnu nahrát na mobil, protože bez té nahrávky to řešit v servise nebudou.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Kluci díky, já to tam zatím na autě nechám, počkám týden, jestli se mi to bude pořád líbit. Líbí se mi to, ale říkám si, jestli už na pruhy nejsem starý (35 :)), že je to tak trochu pubertální. Manželka tomu říká "závodnička pětka" :D

Přes celé auto ho dělat nebudu, to už by bylo moc, takhle je to ještě relativně decentní.

Odkaz ke komentáři

Lukáš Princes má pravdu, chce to lepší fólii. Dal jsem tam takový šedý karbon, značku nevím, ale má to být něco kvalitního, mám to od kluka (princesův bratranec), co s tím běžně lepí celá auta. Pokud to bude dělat problémy, tak to prostě sundám a zkusím jinou, pokud se mi to ještě bude líbit. Zatím mám stále rozporuplné pocity.

Kyselinka, díky, to potěšilo. Mě se moje auto taky líbí, ale je tu více pěkných černých aut a netroufl bych si říct, které je nejhezčí. Já si auto dělám podle sebe a svého estetického cítění.

Odkaz ke komentáři

Díky všem za chválu. Pruh zatím na autě je, ale spíše se pomalu kloním k jeho sundání, ještě mu dám týden :)

Od pátku do neděle jsem brázdil cesty Malé Fatry. Je tam nádherně. Kvalita silnic je taková zvláštní, většina cest je katastrofa, ale je tam i plno pěkných nových úseků.

Fotka je z tiesňav mezi Terchovou a Vrátnou.

post-507-0-24923500-1381737906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...