Přejít na obsah

Liborova 1.8 TSI


Doporučené příspěvky

Já mám ty pružiny červené, tak to hned viděl. Možná bych to při normální STK uhrál na ten origo snížený podvozek. Protokol TÜV nestačí, ten jsem měl s sebou, ale je v němčině a pro zápis na úřadě to nestačí. Moc jsem po tom nepátral, když těch "závad" mám více a dá se to vyřešit "dohodou".

Běžné silniční kontrole bude asi vadit ten pruh na čelním skle a tmavá přední okna, ale při dvou kontrolách mi to zatím prošlo, prostě mě pustili dál, protože jsem byl jinak hodný. :) Mračítka se mu nelíbila, ale ukázal jsem mu, že místo parkovaček mi to svítí dole v ledkách. Kola ani snížení tehdy neřešili. Podložek pod koly si ani nevšimli.

Za ty 4 roky jsem to auto dost změnil, designově i funkčně k lepšímu, tedy mám pocit, ale některé věci nejsou oficiálně ok, i když jsou vlastně prakticky neškodné. Škoda, že je tolik omezení a nařízení a papírování...

Odkaz ke komentáři

to ještě musím dořešit, dnes tam zase půjdu

minule mi vyměnili jen těsnění u turba, jak to tam teklo (ještě to musím zkontrolovat, jestli je to už ok) a to hučení klimy se neprojevilo, ale teď už mě tlačí čas (záruka do 3.7.), tak na ně musím být tvrdší a donutit je, aby to opravili

Odkaz ke komentáři

Utíká to hrozně. Když se na to tak zpětně podívám, tak je tam těch změn hodně, ale snažil jsem se, aby všechno ladilo a navazovalo na předchozí změny. Teď už mě nic nenapadá. Kdyby bylo peněz nazbyt, dal bych jiná kola, aspoň pro nějakou změnu, ale asi zase 18" a něco z koncernového designu. Ale kdyby měl někdo navíc za rozumný peníz přední černé sloupky z RSa, tak ty bych ještě chtěl, tak nabídněte. Jinak je už všechno podle mých představ.

Odkaz ke komentáři

Me ten hucici kompresor minuly tydne menili nakonec v zaruce (v den konce zaruky!), pri vyplachu poskodili zavit nekde na potrubi vyparniku, takze menili nakonec i cely vyparnik ( jejich rezii), a kdyz mechanik ten vyparnik vyndaval, tak me rozbil predni SunSafe sklo, takze to mam take nove :lool:

Musela jit nakonec ven cela pristrojovka, toho jsem se bal, ale vse OK. 3 dny auto mimo provoz.

Vse v den konce prodlouzene zaruky, to je jako v nejakem filmu...

Odkaz ke komentáři

Kluci, je to v RTToraxu u Martinak52. Včera mi bylo řečeno, že poslali nahrávku toho zvuku do Škodovky a čekají na vyjádření, to by mělo být dnes. Doufám, že tam něco vymění a bude pokoj. Dnes mi končí záruka, ale auto už tam mají od 30.6., takže by to měli uznat. Nevíte, jak je to s náhradním autem? Mám sice manželčinu OI, ale kdyby mi půjčili zdarma OIII 1.8 TSI na zkoušku, tak by mi to nevadilo. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...