Přejít na obsah

Jaké byste doporučili přední žárovky?


Doporučené příspěvky

Ne každý všechno přečte, ne vše je jednoduše vyhledatelné a ne každý všechno zná. Nedávno jsi bez keců dostal radu vyzkoušet apps Bluetooth Phonebook, pak když se někdo zeptá na něco co víš respektive znáš (viz zde či GSM III) tak tvá odpověď vyzní jako by byl dotyčný zaostalý protože to už je přeci několik let známé nebo dokonce je to pradávno známé a následuje káravý pokyn k hledání. Ber to jako jiný než tvůj pohled ;) btw u Bluetooth Phonebook si to zazdil ještě tím že tu apku vlastně znáš (jak by taky ne :) ) ale nepoužil jsi jí protože si myslel ....... to o něčem taky svědčí stejně jako viz "Ale nééé, koukni se několik příspěvků zpět, kde jsem to řešil a vyřešil...

Sry za úplný OT, ale čím víc sem člověk chodí, tím víc toho vidí :wub:

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Trosku podotknem k tym odporovym LEDkam, hlavne do parkovaciek. Neviem ako je to u predFL, ale mne na FL, ked nahodim ledku bez akehokolvek odporu, tak po vypnuti svetiel a zamknuti auta, este v lavom svetle jemne svieti...po par minutach zhasne. Ked auto opat iba odomknem, tak rovnaka ledka znovu jemne svieti :blink:

Kontrolu ziaroviek mam uplne vypnutu, ale zbytkoveho prudu sa to vobec netyka. To iste je aj v interieri. Ked tam dam ledku bez odporu, tak stale jemnucko svieti, a ked hodim "len pravy blinker", tak interierova lampicka jemne preblikuje...haluz co? :D

Cize ja pouzivam len ledky s odpormi (ale samozrejme nie tie 5 korunove), aj ked mam kontrolu ziaroviek vypnutu.

Asi tolko :)

 

P.S: ano ferda to vie vypnut prepisanim eeprom v bcm, ale vie to tu uz aj par inych ludi :palec:

Odkaz ke komentáři

Ja by som tipol, ze vypnutim kontroly ziaroviek sa nevypne samotna kontrola, ale len sa zablokuje vyhodnocovanie/hlasenie zavady, alebo nieco podobne. To ze ledka slabucko svieti znamena ze tam tecie maly prud, mozno to je ta kontrola.

 

Ak je vadna ziarovka, napriklad zadne osvetlenie pri cuvani, nastartujes auto a vobec nezaradis spiatocku, vypise chybu tejto ziarovky na displeji? Ak ano tak to znamena ze auto kontroluje vsetky ziarovky bez toho ci ich aktualne potrebuje alebo nie, co by vysvetlilo ten maly prud LEDkou.

 

Johny

Odkaz ke komentáři

Vypnutim kontroly vypalenej ziarovky, sa ta kontrola uplne deaktivuje. Kontrola ziaroviek prebieha az od nastartovania, a pocas jazdy, v urcitych intervaloch (no neviem v akych presne). Ked osadis do exterieru (hocikam) nejaku ledku bez odporu a otocis klucik do polohy 1, tak uvidis ako ledka dvakrat preblikne....vtedy prebieha kontrola. Ak je kontrola uplne vyradena, tak ledka pri kontrole nepreblikne.

 

To co pisem vyssie je skratka zostatkovy prud, nic viac....to bolo len na margo non canbus lediek :)

Odkaz ke komentáři

Ne každý všechno přečte, ne vše je jednoduše vyhledatelné a ne každý všechno zná. Nedávno jsi bez keců dostal radu vyzkoušet apps Bluetooth Phonebook, pak když se někdo zeptá na něco co víš respektive znáš (viz zde či GSM III) tak tvá odpověď vyzní jako by byl dotyčný zaostalý protože to už je přeci několik let známé nebo dokonce je to pradávno známé a následuje káravý pokyn k hledání. Ber to jako jiný než tvůj pohled ;) btw u Bluetooth Phonebook si to zazdil ještě tím že tu apku vlastně znáš (jak by taky ne :) ) ale nepoužil jsi jí protože si myslel ....... to o něčem taky svědčí stejně jako viz "Ale nééé, koukni se několik příspěvků zpět, kde jsem to řešil a vyřešil...

Sry za úplný OT, ale čím víc sem člověk chodí, tím víc toho vidí :wub:

 

 

Díky Šuldo, řekl jsi to pěkně a hlavně trefně :palec: . Nu prostě jako vždy i na jiných fórech kde se potkáváme. :jager:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...