Přejít na obsah

Jednohmotová spojka a zvýšený výkon


Doporučené příspěvky

Já mám jednohmotu s 413Nm při 2500 ot. a 172 PS při 4100 ot. a zkušenosti? Je měkčí, za to více hlučnější. Najeto 30 tis. km a zatím všechno ok. Uvidím, jak dlouho vydrží.

 

tak to už je slušný stádo koníků, odkud jsi? Byla by možnost se někdy, někde sejít? Zajímá mě ta jednohmota jestli to nějak nevibruje a tak.. díky Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Ne, nikde nic nevibruje, jen je trochu víc slyšet. Já jsem z Uničova a jezdím buď na stranu Olomouc nebo Moravská Třebová.

 

 

 

Zdravím, chci se zeptat, jakou spojkovou sadu máš v autě? Já budu totiž taky měnit a uvažuji o jednohmotě ale bohužel nikdo mi nedokázal poradit. Tak by potřeboval nějako větší referenci děkuji.

Odkaz ke komentáři

Zdravím, chci se zeptat, jakou spojkovou sadu máš v autě? Já budu totiž taky měnit a uvažuji o jednohmotě ale bohužel nikdo mi nedokázal poradit. Tak by potřeboval nějako větší referenci děkuji.

 

Zdravím, mám octu II 77kw combi BXE, když jsem to kupoval minulý majitel nechal dělat chip na 115Kw když to mělo najeto 5 tis. já to koupil když to mělo najeto 180tis tak jsem nechal ihned udělat spojku i se setrvákem (komplet s dvouhm. 9600kč) Taky jsem nejdřív uvažoval o jednohm. a strávil jsem několik dní hledáním na netu. Více lidí i servisáků mě doporučilo dvouhmotu s jednohmotou trpí více převodovka a co mě odradilo je vyšší hlučnost jednohmoty protože i tak není PD nijak moc tichý, švagr si nechal dát jednohmoti (u 81kw) a sám říkal že je to míň pohodlný víc trhavý já nevím nejel jsem s tím před výměnou, ale je to asi o zvyku.

Hlavně se mě ptal každý kolik najedu ročně prý se jednohmota vyplatí od 50tis ročně (taxi..) kdy se často mění spojka

viz: http://www.tipcars.com/magazin-dvouhmotovy-setrvacnik-v-octavii-vymenit-ci-nahradit-4252.html -ceny jsou dnes jiný je to 4roky starý

 

komplet s dvouhmotou do 10000,- (sachs nebo Luk je cena podobná)

komplet s jednohmotou do 8500,- (našel jsem jen Valeo)

 

Výměna ve Škodovce je kolem 3500 já to dělal v neznačkovým myslím že za 2000tis

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...