Přejít na obsah

Octavia 1.9 TDi 4x4


Doporučené příspěvky

Ahoj. Téměř měsíc jsem šťastným majitelem oktávky.

 

Motor:

1.9 TDi 4x4 74 Kw + chip

 

Výbava ELEGANCE, černé folie na sklech SunTek HP20 (doufám, že nebude problém s policií ;) ).

 

Oktávka má nalítáno 180 000 km, je po kompletní repasi podvozku (nikde nic neklepe a ani nevydavá jiné "pazvuky"). S pohonem 4x4 a výkonem motoru jsem nadmíru spokojený.

 

Více fotek přidám jakmile něco nafotím.

post-8809-1301233739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Setkal jste se někdo s touto věcí? : Všiml jsem si, že při zařazení pátého stupně a během následného uvolnění spojkového pedálu něco jakoby "zabzučí"(vrzne) z prostoru od motoru. Nevíte co by to mohlo být? Dělá to pouze u přeřazení na pětku a pouze když spadnou otáčky (pokud řadím rychle a otáčky neklesnou, tak OK).

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Tak uběhlo dalších 15 000 km, na tachometru 201 000 km. je potřeba vyměnit olej + filtry. Rozvody měněny při 91 000 - tak uvažuji o tom, že s olejem nechám udělat i ty. Někde jsem se dočetl, jakou minimální tlouš´tku by měly rozvody mít, ale nemůžu to dohledat - nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Chjo, tak auto dostalo nechtěný "polibek" od vozíku protijedoucího auta :( Jel rychle do zatáčky, tak to strhnul do příkopu a vozík šel přímo na nás :( Bude třeba vyměnit nárazní, blatník, podběh, světlo. Snad se to vyřeší co nejrychleji - 11.2. potřebuje jet do Frýdku - Místku...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Včera proběhla výměna rozvodů, klíňáku a vodní pumpy... Snad vydrží ještě chvíli jezdit :D Dnes mi po vytáhnutí a znovu usazení rádia přestalo rádio hrát. Nvím co s tím je :( Měl bych otázečku: Ze svazku který vede k rádiu trčí plastový konektor, ve kterém jsou tři PINY (Hnědý drát, šedočerný a šedomodrý) a konektor neí nikam napojen - má to tak být? Protikus nemohu najít.(zítra nafotím)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Během včerejšího větru schytala oktávka ránu od sousedovic trampolíny. Teď řeším, zda vyklepat svépomocí, nebo to hnát na havarijní pojištění. Chtěl bych, aby to bylo co nejméně poznat, soused zase chce aby to stálo co nejméně peněz... Má cenu se pokoušet to vyklepat, nebo raději to svěřit odborníkům?

post-8809-0-60305400-1341581554_thumb.jpg

post-8809-0-79843800-1341581590_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...