Přejít na obsah

Octavia 1.9 TDi 4x4


Doporučené příspěvky

napinak jsem uz vymenil a prestalo to. Ale budu nec havat menit i tu volnobezku - tu sam nedam nemam tisicihran

 

napinak jsem uz vymenil a prestalo to. Ale budu nec havat menit i tu volnobezku - tu sam nedam nemam tisicihran

 

napinak jsem uz vymenil a prestalo to. Ale budu nec havat menit i tu volnobezku - tu sam nedam nemam tisicihran

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Není jenom rozdíl v průměru, ale také na tom vnějším uložení. Existují 2 druhy. Jeden má na sobě uprostřed takovou bouli a druhý ne. Já osobně jsem to také nevěděl, naštěstí jsem koupil tu verzi co má tu vyvýšeninu a po zjištění, že tu pásovinu c oto drží nemám profilovanou přesně podle toho výstupku, jsem jednoduše ten výstupek na silentbloku ubrousil. Doporučuji se tam podívat ať vidíš který tam máš typ + změřit průměr stabilizátoru :) Oficiálně to dělí na lůžko hladké a lůžko profilované :)
Tady jeden typ s vroubkem.
Tady druhý bez vroubku.

Odkaz ke komentáři

Jsem pro jistotu koupil celou sadu na uložení stabilizátoru - silentblok, objímka i šroub :) Tak snad to klapne, dle návodu co je zde na síti to vypadá na pohodu. Ovbčas az jízdy něco klepne nebo při přejíždění nerovností vrzne od nápravy - tak snad to uložení pomůže. Jinak to pak hoím na výměnu tyček a podobně...

Díky za pomoc

 

Jinak aktuálně máme nalítáno 241 000 km a vše šlape jak má. Jen teda až na mnou ťuknuté páté dveře :( Už několikrát jsem měl chuť ji vyměnit za něco novějšího - ale když tak šlape :) tak snad ještě dlouho vydrží

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...