Přejít na obsah

Šternyho Tmavě Modré TDI


Sterny

Doporučené příspěvky

Tak tady je moje KÁRA je to Modrá Strom Metalíza
1.9 TDI PD 74 kw
Najeto cca 48000(nevím teď přesně)
Do provozu šla v prosinci 2005 já ji vlastním od 13.2.2009 a byla to láska na první pohled...

Už je hotovo:
Subwoofer EmPhaser
Zesilovač Renegade 800w
Přední a zadní výškové a středové repro alpine
Dodělávané zadní plato s podsvětlením mé přezdívky
Radio alpine
Řadící páka s manžetou (vlastní výroba)
Maska (vlastní výroba)
Pár nálepek na prahu,víčka nádrže
Reflexní bílý pásek na 5-tých dveřích
Opěrky hlavy z OII
Venkovní B sloupek černou lesklou folií
Dvojtá podlaha v kufru
Dodělávaná zásuvka v kufru
Podsvětlení prostoru nohou a klik v interieru modrýma Led diodama
Výměna parkovacých světel za LED-ky
Výměna žárovek v zadních lampách kompletně v Led-kách
Vyměněny žárovky v 3-tí brzdovém světle za Led žárovky
Přidáno 4-té brzdové světlo Led páskem odolným proti vodě
Vyměneny boční žárovky blinkrů za Led-ky
Předělány přední blinkry do Led-ek
Předělaný Interier z původní šedé na černou (lakováno)
Výměna šedé stropnice za RS
Chip ze 74Kw na 96Kw
Ochranná folie kapoty proti poškrábání laku od kamínků apod....
Změněný interier do carbonové folie (nebyla ušetřena ani ruční brzda)
Přední RS nárazník
Polepená střecha stříbrným Carbonem
Ztmaveny přední a zadní lampy folií
Denní svícení led páskem pod lištama RS nárazníku
Lišta 5-tých dveří polepena do carbon folie a přilepena na výko....
Lakovaný plasty v motoru do barvy auta
Nové znaky že Cityga a to i na plastu v motoru... biggrin.gif
Přestavba na origo xenony
Výškově stavitelnej podvozek WEITEC
Když už se snižovalo tak přibil i plech pod motor...

18" kola Brock RC design 11

Plánované úpravy:
Koncovka výfuku(pokud to vyjde tak na zakázku) jinak Laityng

upgrade brzd přední a zadní nápravy

post-581-1248730620_thumb.jpg

post-581-1248730693_thumb.jpg

post-581-1248730754_thumb.jpg

post-581-1248730786_thumb.jpg

post-581-1248730815_thumb.jpg

post-581-1248730960_thumb.jpg

post-581-1248731096_thumb.jpg

post-581-1248731215_thumb.jpg

post-581-1248731394_thumb.jpg

post-581-0-56513100-1346602485_thumb.jpg

post-581-0-46794100-1346602499_thumb.jpg

post-581-0-78629300-1346602552_thumb.jpg

post-581-0-64795600-1377352663_thumb.jpg

post-581-0-30762900-1377352695_thumb.jpg

post-581-0-50238900-1377352724_thumb.jpg

post-581-0-22118700-1380058108_thumb.jpg

post-581-0-18474900-1380058109_thumb.jpg

post-581-0-18019600-1380058110_thumb.jpg

post-581-0-10338500-1396378381_thumb.jpg

post-581-0-96523100-1396715948_thumb.jpg

post-581-0-17939500-1396715990_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Sterny
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
tak dnes jsem se pustil a udělal dvojtou podlahu do mý krasavice(sice musím ještě pár věcí doladit např.nějaký kobereček aby my tam nečuměla dřevotříska a taky zakrýt boky ale jinak to jde)není to sice originál ale kdo to pozná že ;)

Ty voe Šterny to mi hlava nebere, kdo to jaktěživ vyděl kuchař a manuelně zručný :) :) :) Hele kámo dobrý ještě to kování a bude to super,zítra se mrknu na živo :D

Odkaz ke komentáři
Nevypadá to zle, a co ten basák, já myslel, že ho někam zapouštíš?!

 

tak basák trochu zapuštěnej je mě to takhle vyhovuje

tss těch tmavých modrých je ale odstínů na světě :)

 

naco ta dvojta podlaha ?? na mrtvoly !!! muhahaha :palec:

 

na sub je to nízke i bez bedny, viděl bych to na zesák nebo nákupy ? ;)

jo máš pravdu bude to hlavně na nákupy a dalši drobnosti

a ta tvoje barva je taky pěkná

Upraveno uživatelem Sterny
Odkaz ke komentáři

jo jo dík taky se na ně těším jinak střádám střádám ,teď mám taky v merku ještě opěrky hlavy z OII ze zadních sedaček,dneska jsem byl na vrakáči a měli tam jen černý :) ale v tom by nebyl problém stačilo by je jen přečalounit a hotovo) Jen teď na ně nemám :palec:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
jo jo dík taky se na ně těším jinak střádám střádám ,teď mám taky v merku ještě opěrky hlavy z OII ze zadních sedaček,dneska jsem byl na vrakáči a měli tam jen černý ;) ale v tom by nebyl problém stačilo by je jen přečalounit a hotovo) Jen teď na ně nemám :palec:

To znám dnes jsem se byl podívat na jednu RSII v combu myslel jsem že bych to nějak finačně ukočíroval ,ale samá voda :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...