Přejít na obsah

Šternyho Tmavě Modré TDI


Sterny

Doporučené příspěvky

tak tady jsou fotky z výroby:

Nejdříve to začlo vyndáním zadních sedaček viz http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/vymenaSedacek.htm

 

Dále jsem musel odšroubovat stření pás abych mohl vyndat původní koberec

Potom jsem začal měřit,řezal a zkoušel pasovat OSB desky aby mi to tam vůbec drželo.Vzniknul z toho takovej mnohoúhelník.Pak jsem podle těch OSB desek vyřízl ten samý tvar jen jen z užší desky o 2cm vyšší aby mi fungoval jako stěna.Ty dva kusy jsem sešrouboval k sobě a dal je na místo totéž jsem udělal z druhou stranou.

 

Pak jsem si vyřízl spodní desku,která mi slouží jako podlaha a při tom mi drží stěny u koberce.

Pak už jsem jen vyřízl Z OSB desky Vrchní díl který jsem si rozdělil na 3 kusy a v tý v popředí jsem si udělal díru abych to mohl nějak vyndat. :D

 

Pak už jsem jen čalounil,lakoval a pasoval subwoofer(na ten jsem si vyřízl díru a trochu ho zapustil protože byl moc vysoko a překážel platu).

 

No jak jsem čalounil tak jsem použil koberec co tam byl a vyšlo mi to jen tak tak :)

A výsledek vidíte sami :P :)

 

A taky jsem přidám rozměry ať si to můžete spasovat sami jinak mi to s tím čalouněním trvalo cca 7 hodin

post-581-1251224606_thumb.jpg

post-581-1251224695_thumb.jpg

post-581-1251224804_thumb.jpg

post-581-1251224848_thumb.jpg

post-581-1251224927_thumb.jpg

post-581-1251224949_thumb.jpg

post-581-1251225999_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Sterny
Odkaz ke komentáři

dík kenny to já si tu podlážku co mám skrytou seřízl na 3ks takže to mám bez problému :palec: s tím sem totiž počítal a tak jsem si tam všechno nandal a zkusil jsem si jestli půjde rezerva ven. A ono ejhle :palec: když jí budu vyndavat,tak jediný budu muset truchu nazvednout desku se subwooferem a kolo půjde ven bez problému :lol: ;) ;)

 

Tak taky nahoď tu svoji krasavici ať se na ní můžem podívat ;) :smich:

Upraveno uživatelem Sterny
Odkaz ke komentáři
dík kenny to já si tu podlážku co mám skrytou seřízl na 3ks takže to mám bez problému :lool: s tím sem totiž počítal a tak jsem si tam všechno nandal a zkusil jsem si jestli půjde rezerva ven. A ono ejhle ;) když jí budu vyndavat,tak jediný budu muset truchu nazvednout desku se subwooferem a kolo půjde ven bez problému ;) :palec: :palec:

Nejseš jedinej ja ji asi už asi 3krát předělaval :smich: a ještě pujde ven jednou doufam z už naposledy :palec::palec: dočkaš se ale nemužu se dokopat a nafotit ji dám sem zatim jednu :lol: ale auto se furt doladuje tak ted uz vypada zase jinak ;)

post-412-1251550301_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kenny
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
ahoj koukam se jen jestli jsi uz neco vymyslel? :D

už to mám hotový a zatím jsem rezervu vyndavat nemusel tu spodní podlahu mám 3x říznutou takže ji můžu kliďánko vyndat :palec:

 

Krásná kára =) Až tam na ní hodíš kolečka, bude to opravdu mazel =) Ať ti to jezdí! Hlavně bez závad :lool:

Dík taky se už na ně těším :palec: bohužel mě teď čeká prasklej chladič kterej musím vyměnit ;) aby my šel climatronic tak jak má ;) ale pak je nařadě exterier :palec: už se na to těším :lool:

Odkaz ke komentáři
To máš pravdu! Opravy, které jsou potřeba mají přednost před zkrášlováním vozidla.. Takže já osobně ho nikdy s takovou neupravím dle představ :palec: :lool: :(

 

Ale jo upravíš si ho časem a na tý tvý je taky vidět kus práce já teď hlavně upravuju interier a prostor motoru chce taky zkrášlit :palec:

Odkaz ke komentáři
Jen abych to pak neudělal já tobě to bych nad tebou vyhrál i bych si stačil vypít kafe který nepiju protože než bys vyházel ten bordel pod tou podlahou tak já už bych sklízel :palec: :D :D :D

......voe to je sistematický pořádek,vše tam najdeš! Drž mi palce do neděle na tu muziku je vyndaná z O1 combi tak by to bylo super! Jak to klapne jde tam a pak už jen tuc,tuc,tuc ;) :D

Odkaz ke komentáři
tak po delší pauze jsem si zase trochu hrál s autem nastříkal jsem si prostor motoru ;) A ještě si zítra udělám osvětlení kliček dveří abych je v noci našel :) a taky si udělám osvětlení nohou abych viděl na jaký pedál zrovna šlapu :lol:tak sem pak dám foto ;)

Co to má být? On už je duben?!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...