Přejít na obsah

RED BARON


Doporučené příspěvky

Zdarec,

tak po pul roce mam zas konecne normalni auto. Po 1,6 55kW jsem upgradoval na 1,6 74kW :o . Je tady z clubu, od Radkatuning. Po tom, co jsem nastrkal "celozivotni uspory" :) do minule okty, jsem chtel neco, do ceho uz nebudu muset tak investovat a tohle vozitko celkem splnovalo moje naroky. Jmeno, me napadlo hned na ceste domu.Ani nevim proc, doted jsem si zadny auto nepojmenoval, ale nak mi to na nej pasuje :D .

 

Základní info

 

MR 2001, na tachometru 84500

Skoro socialni vybava (no aircondition)-1pytel,okna v el.,loketka,chrom madla, stribrnej dekor a trochu hudby

Zvenku-narazniky,maska,prahy laminat,stavitko v-maxxx,zamraceny kufr,bile zadni svetla,par veci v chromu

A hafo dalsich malickosti navic :D

 

Zatim jsem stihl poridit novy kola-Keskin KT7 8x17 ET 35 v chromu.V nejblizsi budoucnosti chci dat nakou formu hudbe-tzn. vytlumit,vymenit repra,naky pridat....Pak musim vymenit predni sedacky za moje skorapky,protoze v nicem jinym se mi nejezdi pohodlnejc :D No a pospravovat par detailu, co chtej dotahnout.A kdyby bylo moooc casu a penez (jakoze ani jedno zatim nehrozi) tak udelat celej vyfuk

 

Par fotek

 

post-455-1307652815_thumb.jpgpost-455-1307652837_thumb.jpgpost-455-1307652853_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
KOnečně něco nového!! :( Máš fotky z toho jak si ji dělal ? Převážně by mě zajímalo jaké hrátky byly s těmi pátými dveřmi ?

 

Ja uz jsem ji takhle koupil :lool: ,ale ty paty dvere jsou delany v autorizaku, takze kdo chce tunit at jede do skodovky :D

 

 

 

Jinak vsem dekuji za ohlasy ;) :P :D

Upraveno uživatelem Ol@s
Odkaz ke komentáři

Tak lestim to cervenym sonaxem,ne ze bych musel kazdy tyden,ale je to relax :lool:

 

Uz to resim s pojistovnou i organy,takze zase hromada papirovani i starosti.Prej je to tady v ulici porad, tak nevim jestli to ma cenu nechat strikat.

Asi to jenom nejak poopravuju a pockam az toho bude vic.Halt dan za sidliste :smich:

Odkaz ke komentáři

Diky, Frenstat byl super, priste jedu min. na 2 dny at zapadnu do party :D a pozbiram nakou inspiraci vod tech pokrocilejsich ;)

 

Vcera vecer jsem se tem drapancum chvilku venoval a to vecny lesteni a voskovani k necemu asi je.Jak to vypadalo silene tak nic neni na plnic, i kdyz je to hooodne hluboke.Vypada to jak by ta barva byla jenom protlacena. Jeste je na tom hromada prace, ale uz to neni tak do oci bijici.Dneska jsem koupil dalsi pastu a asi vylestim cely auto.Kdyz uz, tag poradne :) A to teprve bude lesk :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...