Přejít na obsah

HOKEJ - amatérsky


TOMCAT

Doporučené příspěvky

Není to o profi hokeji, ale o amatérskom hraní. V čom hrávate, akú výstroj používate, v čom sa vám hraje dobre, naopak čo by ste vymenili. Poraďte ostatným čo super, čo sedí atď. Ak hrávate za nejaký miestny amatérsky tím tak môžte dať foto a pod. Už som dával fotky do témy Ledový hokej ale tam je to o profi lige väčšinou, tak ich dám znovu sem. Ešte môžte napísať akým tímom fandíte, tak jednou vetou, fotkou a pod. Tak začnem výstroj prilba Nike Bauer 1500 (plánovaná skorá výmena za Nike Bauer 9500 alebo Bauer 9900), ramená RBK 5K Sr., Lakte Opus, nohavice Vic, Kolená Bauer. Korčule Bauer X30, Rukavice Salming. Hokejka TPS R8. Hrajeme s partiou hokej tak 2x do týždňa a asi 4x chodíme v práci v rámci vojenských turnajov. Fotky tímu mám len z útvarového tímu. Ináč fandím tímu HC Košice a Buffalo Sabres

post-241-1308432284_thumb.jpg

post-241-1308432327_thumb.jpg

post-241-1308432376_thumb.jpg

post-241-1308432399_thumb.jpg

post-241-1308432409_thumb.jpg

post-241-1308432470_thumb.jpg

post-241-1308432580_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

já si chodím taky trochu zapinkat, ale už jen opravdu na žížu, chodím s kamarádama každou sobotu na hodinku a půl, dříve jsem hrávával závodně (od 8 do cca 23let)

mohli bychom dát někdy nějakej mač co se týče OC, zaplatit někde led a pak zajít na pivko, ale budou muset asi i naše polovičky,aby to pak odřídily:-))))

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

ja jsem se po ruznych zkouskach vratil v VAUGHNu

 

rukavice a betony nemam tu nejvyssi radu, ale i tak spokojenost, u betonu to tolik neva, u rukavic priste uz jedine profi - vse z rady Velocity

 

vestu a kalhoty mam ty nejvyssi z rady Epic

 

Maska Itech Profile 961 Pro, o hlavu se bojim :)

 

foto pozdeji, nemam tu fotky s novou vytroji, ale jen lonskou STA :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

zdravim hokejisty..taky si ještě občas zaskočim zachytat mame v Lounech amaterskou ligu a sem tam v tejdnu potrenujem

 

tady zrovna při jednom sranda mači,kterej už tradičně hrajem na štědrej den dopoledne na mě jede Honza Alinč :-),jen si nejsem jistej jestli sem mu to vypích nebo mě prostřelil :-) pacholek to umí trefit perfekně

post-136-0-53163400-1380954347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...