Přejít na obsah

Kodovaní Columbus


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Čaute chalani. Kamarát ma octaviu II 2006. A kúpil si Columbus do auta a vobec tam nejde zvuk. Snažil som sa to nakodovat ale stále nejde zvuk a stále sa tam objavuje chyba interfejs atď atď a žiadny zvuk. Columbus som ešte nekoddoval takže neviem kde môže byť problém. Rádio je 2010. Má 4 reproduktory žiadny sond systém. Naozaj som skusal už všetky možné kombinácie alebo ak má niekto takéto rádio presne v takom aute tak mi len pošlite komplet kód. Dakujem!!

 

Ps :Je potrebné vymeniť aj getaway nato aby to hralo alebo je to len kvôli tomu vybijaniu? Naozaj ďakujem každému za pomoc.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest adostasik

Dobry den ,

Mam problem z parkovaciou kamerou a columbusom.

Namontoval som sii kameru do osvetlenia SPZ nakodoval som columbusa na to ze ma kameru bez navadzacich ciar.

Ked zaradim spiatocku obraz sa zobrazi a ide vsetko fajn ale po cca 20 minutach jazdy ked zaradim spiatocku obraz sa zobrazi len na par sekund a prepne sa naspat na radio aj ked mam dalej zaradenu spiatocku .

ide o columbusa z led dislepjom 3TOO35 6806 a SW je tam 5274.

Tak sa chem spytat ci mi neviete poradit co treba dokodovat alebo ci treba prehrat SW.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...