Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Je tu niekto, kto má novú OIIFL Classic s paketom Plus? Je to Classic doplnený o Climatic...

Nikde sa však neviem dopátrať k informácii, či je v Classicu s klímou automaticky aj palubný počítač a teplomer. Podľa predajných programov má PC aj teplomer len Ambiente a vyššie. V minulosti ale platilo, že ak bola do ľubovoľnej výbavy doplnená klíma (FI, OI), automaticky to znamenalo aj palubný počítač a vonkajší teplomer...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak odpovedám si sám, možno to bude zaujímať aj niekoho iného:

OIIFL Classic s paketom Plus (tj. klíma a nejaké drobnosti) naozaj nemá palubný počítač ani vonkajší teplomer. Zaujímalo by ma, ako by sa auto tvárilo, keby boli vymenené tie obyčajné budíky za maxidot... Teplomer bez doplnenia čidla by určite nešiel, ale fungoval by PP?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zravím všetkých.

 

Už dávnejšie sa na túto tému debatovalo a podla toho som postupoval,ale PP som nerozbehal . Hovorilo sa že pri tomto novom modely stačí iba vymeniť podvolantovku a pačku , nakodovať a že to bude Ok . Ja som tam domontoval aj tempomat ,ten mi ide ale PP nie .Elektrikar ma upozornil že treba vymeniť budíky.

Na fore ma však ubezpečovali že nie ,že to stači nakodovať. Poraďte prosím .

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

holmesko: Áno, situácia sa rozuzlila nakoniec tak, že OII s Climaticom vo výbave Classic/Family L MR2010 a vyššie má len teplomer - je ale možné priplatiť si za palubný počítač priamo z výroby. Dorobiť do OIIFL palubný počítač tiež ale už nie je žiaden problém :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
holmesko: Áno, situácia sa rozuzlila nakoniec tak, že OII s Climaticom vo výbave Classic/Family L MR2010 a vyššie má len teplomer - je ale možné priplatiť si za palubný počítač priamo z výroby. Dorobiť do OIIFL palubný počítač tiež ale už nie je žiaden problém :pivo:

Co je třeba?

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Vedel by mi niekto povedať čo všetko by som potreboval na spojazdnenie palubného PC na Octavii II 2010 classic.Ci treba len páčku alebo aj podvolantovu jednotku. Pripadne co všetko by to stalo.

ďakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...