Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


kokiko

Uživatelé
 • Počet příspěvků

  401
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli kokiko

 • Hodnost
  hodnost: AMBITION

Profile Information

 • Od
  Stredného Gemera
 • Pohlaví
  Muž
 1. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Všichni staří nemusí být senilní V pátek večer vstoupil do klenotnictví starší bělovlasý muž s krásnou mnohem mladší dívkou, po svém boku. Klenotníkovi řekl, že hledá pro svou přítelkyni nějaký pěkný prsten. Klenotník otevřel vitrinu a ukázal mu několik prstenů v cenách od 5 000 do 10 000 Euro. Starý muž si je prohlédl a odpověděl: - Ne, chtěl bych vidět něco zvláštnějšího. Klenotník otevřel trezor a ukázal mu překrásný prsten. "Ten je za speciální cenu 40 000 Euro." řekl klenotník. Když prsten viděla mladá dáma , vzrušením se jí rozsvítily oči, popadla svého společníka za ruku a její tělo se k němu přitisklo. Po té starý muž ji pohladil po vlasech a řekl: " beru to "! Klenotník se zeptal, jak proběhne platba a starý muž odpověděl. " Šekem. Vím, že se musíte přesvědčit, jestli je můj šek krytý, takže si to zkontrolujte. V pondělí ráno můžete zavolat moji banku, a zkontrolujte si můj účet, přesvědčte se, že je vše v pořádku a já se pak odpoledne stavím a vyzvednu si ten prsten. V pondělí ráno rozzlobený klenotník telefonuje starému muži a říká mu: - Na vašem účtu nejsou téměř žádné peníze! "!To přece vím " řekl starý muž, "ale musíte mi to odpustit. Díky tomu malému žertu jsem prožil fantastický víkend! Víte, všichni staří nemusí být senilní ....
 2. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Príde malý Jožko s kamarátom Mirkom za svojou 90-ročnou babičkou a pýta sa: Babi, a ty môžeš mať deti? Babička odpovedá s úsmevom: Nie Jožko, ja predsa nemôžem mať deti. Jožko sa otočí na Mirka a zvolá: No vidíš, hovoril som ti, že babka je samec!
 3. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Pamätáte sa, keď ste dostali svoje prvé keramické šporiace prasiatko? To bol ten prvotný moment, odkedy vás začali učiť dávať peniaze sviniam.
 4. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  co k tomu dodat
 5. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Žije cikán kousek od černocha a furt se mu honí hlavou, jak to,že černoch má všechny děti krásné černý, zatímco ty jeho jsou jen bledohnědí. Jde teda za sousedem a ptá se: Poslouchej, černochu, ty máš všechny děti takový pěkně černý a já furt nic, já je mám všechny takový vybledlý, jak to pořád děláš? Černoch se usměje, nakloní se k cikánovi a říká: "Podívej,máš ho pětadvacet centimetrů dlouhýho?" Cikán zavrtí hlavou: "No, to asi ne..." Černoch na to: "A máš ho tak šest centimetrů v průměru?" Cikán na to: "To bych taky neřek". Černoch se plácne do kolen a se smíchem zvolá: "No tak to je jasný, to ti tam jde někudy světlo!"
 6. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Podnikatel v oddělení první třídy v letaldle se snaží navázat rozhovor s krásnou letuškou..... Podnikatel: "Jak se jmenujete?" Letuška: "Angela Benz, pane..,." Podnikatel: "Krásné jméno ... nějaká spojitost s Mercedes Benz?" Letuška: "Ano, pane", velmi blízká.." Podnikatel: "Jak blízká?" Letuška: "Stejná cena
 7. Plivárna

  Ja som kupil flasticku 125ml balenie da sa dobre uzavriet , dobre sa nalieva a z plechovky si ju doplnam. Nie je citit NIC
 8. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Ked vianocne napady vyzneju inak
 9. Vtipy, vtipné obrázky, videa

  Ptá se známá Mám na vás dotaz. Týká se to alkoholu za volantem. Včera jsme měli vánoční večírek a k večeři jsem vypila 8-9 piv (0.5L) a k dezertu jsem si dala ještě 5 až 6 vodek. Proto jsem se rozhodla nechat auto u restaurace a odjela jsem domů autobusem. Po cestě jsem si všimla policejní hlídky jak staví a pokutují ostatní auta, ale autobus nechali projet. Takže jsem se domů dostala bezpečně a bez stresu. To mě skutečně překvapilo. A teď můj dotaz : Autobus mi stojí za barákem. Nevíte, jak bych ho mohla nenápadně vrátit?

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..