Přejít na obsah
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic


Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.


JosefKr

OctaviaClub
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli JosefKr

 • Hodnost
  hodnost: ACTIVE
 1. Výměna vnější manžety přední poloosy.

  Díky moc za rady. Pojistka se vubec nezmačkla a byla na dvou místech proti sobě rozřezaná na kousky podle zubů, jak se rvaly přes ní. Ještě jednou děkuji.
 2. Výměna vnější manžety přední poloosy.

  Tak je kloub dole, ale ani bušení "jako hluchý do vrat" nepomohlo :( :( . Nakonec opět šroub s dlouhou pákou a hřídel do velkého hasáku na vodovodní trubky, to už byla malina :palec: :palec: . Stejně ale asi nový kloub, ten starý dostal pěkně zabrat. Máte někdo nějakou jednoduchou metodu jak poznat, že je koub poškozený??? Doporučíte značku kloubu?? Spidan, Cifam, SKF ????
 3. Výměna vnější manžety přední poloosy.

  Dávám manžetu Spidan. Mám to venku ve svěráku....
 4. Dobrý den, potřeboval bych poradit, měním manžetu na přední poloose OC II 4x4, rok výroky 2006. Všechno vpohodě, ale zasekl jsem se na sundání kloubu z hřídele. Všechny návody zatím selhaly (použití šroubu, poklep kladívkem na klouk okolo hřídele). Bušit do kloubu "jako hluchý do vrat" se mi nechce. Máte nějaký ještě další fígl jak na to??? Děkuji za odpověď.
 5. HEX CAN Kabel

  Super. Diky
 6. HEX CAN Kabel

  Díky za info.
 7. HEX CAN Kabel

  Dobrý den Vážení, také hledám nějaký diagnostický kabel na domácí použití a našel jsem toto: http://eud.dx.com/product/usb-diagnostic-cable-for-audi-vw-seat-skoda-844045139 Nemáte již někdo s tím kabelem zkušenosti?
 8. Výměna převodového oleje

  Díky za info, podle stránek p. Sixty, v r. 2006 převodovka ještě nebyla nakloněna, takže by kontrolní odvor měl normálně funkovat? Diky za odpověď.
 9. Výměna převodového oleje

  Dobrý den Vážení, mám starší OC II 4x4, rok výroby 2006, na vozidle je najeto cca 180 000 km, takže bych chtěl výměnit olej v převodovce. V zadní rozvodovce jsem jej již měnil a vytek docela slušný humos. Od několika mechaniků jsem slyšel, že u starších vozů je tam nutno dát hustější olej, že jinak budou problémy s řazením 6. stupně. Jaké máte prosím zkušenosti a co tam nalít?? Díky za radu.
 10. HALDEX O2

  Díky v sobotu na to vlítnu :D
 11. HALDEX O2

  V rozvodovce, na haldex manuál je, ale u rozvodovky mluví pouze o kontrole nebo doplnění oleje. Díky. :(
 12. HALDEX O2

  Dobrý den, velice zajímavé a protože mám starší OII, 1,9TDI, 4x4, rok výroky 2006 a najeto 180 000 km rozhodl jsem se vyměnit olej i v zadní rozvodovce. Prosím o radu, kde je na ni výpustný šroub, na manuálu jsem ho nenašel. Díky za radu :D
 13. Roleta zavazadlového prostoru

  Ahojky, jo jo to také řeším, co hodit bližší popis jak na to a kde je ten zakopaný pes :):) Díky
 14. Díký moc :-) :-). Ještě bych se zeptal zda nevíte jaký je max. spínaný proud na kontaktech 4 a 6 a k čemu jsou ostatní kontakty. Na rozdíl od ESP, jsou tam všechny a jsou zapojené. Co se týče svorkovnice ESP, tak to mám odměřené, pokud by to někdo hledal a je to: piny 4 a 1 jsou + a - 12 V, pin 5 je předpokládám spínaný, piny 6 a 3 jsou - a + napájení podsvícení, kde jsem naměřil 4,2 V na stojícím vozidle.

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

×

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla a používáním We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..