Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Co takhle příští sraz zde:

http://www.bowlingkostka.cz/aktuality/

 

Díky této akci:

http://www.slevomat.cz/sleva/21493-bowling-a-porce-kurecich-kridel-ci-veprovych-zebirek

:palec::pivo:

 

Vaří se tam aji normálně, takže jiné jídlo není problém objednat, bowl si zahrát můžeme ne, pro zpestření.. :wub:

 

Parkovacích míst mají před podnikem plno a v podstatě je to po cestě, jen asi o 500m dřív. Kdo tama jezdí, tak je to ta budova za podjezdem dálnice.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ondro proč máš v podpisu napsáno, že je sraz dnes (10.7.2012) ??? Ale rezervaci děláš na středu ??? Už nechlastej :lol:

Jinak já zítra dorazím později, tak snad tam ještě někdo kolem 20:00 h. bude B)

Jime vzpomeň si na mě s olejem (5l Castrol 5w30)

Marku pokud nezapomenu, tak ti zítra dovezu další plech do sbírky ;)

Odkaz ke komentáři

Alessi: Aldo, zítra musím za rodinkou do Náměště nad Oslavou. Jsou tam na dovolence a já jsem furt v práci. Šlo by si dát někde před tím nebo potom scuka okolo silnice I/23? Nebo přijedu i do Bíteše, klidně.

 

Skaja: Jirko moc děkuju Vám oběma. Nemohl bys ho nechat u strejdy Ol@fa? Pak si ho u něj vyzvednu ...

 

P2P: a já jsem taky tvůj :D

 

Ol@f: Ondro, může ho u Tebe Jirka nechat? Do konce týdne ho vyzvednu ... Kdy pojedeš zase za Čapkem?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...