Přejít na obsah

Nabíjení autobaterie


Oskar1

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi. Já mám trochu jiný problém. Moje škůdka se po dvou týdením stání taky vycucla. Potřebiji nabít baterku, ale sídlištní život mi nedovoluje jinak než nabíjet doma. Pokud ale baterku odpojím, začne houkat alarm. Jak to mu zabránit? Je to ochrana před poklesem napětí? Občas se mi taky ten alarm taky spouští sám, samovolně...

Odkaz ke komentáři

Ahoj chlapi. Já mám trochu jiný problém. Moje škůdka se po dvou týdením stání taky vycucla. Potřebiji nabít baterku, ale sídlištní život mi nedovoluje jinak než nabíjet doma. Pokud ale baterku odpojím, začne houkat alarm. Jak to mu zabránit? Je to ochrana před poklesem napětí? Občas se mi taky ten alarm taky spouští sám, samovolně...

 

 

 

prosím, porádite mi někdo :(

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Ahoj sice mam Octu I TDi, ale v tomto vlakne je to myslím jedno.

 

Chci se zeptat - v garáži máme autonabijecku Starline nebo co to je. Je na ni napsano ze je od 15 Ah do 60 Ah.

 

Můžu s tím nabíjet baterii 80 Ah i za cenu delšího nabíjení? Nebo to nebude nabíjet vůbec?

 

Nevím jestli to bude stačit, nebi jestli si mam koupit novou autonabijecku.

 

Ta soucasna je takova zlutocerna, a je na ni nekolik cervenych kontrolek (25%, 50, 75, 100, a MAX)...

Odkaz ke komentáři

Ahoj sice mam Octu I TDi, ale v tomto vlakne je to myslím jedno.

 

Chci se zeptat - v garáži máme autonabijecku Starline nebo co to je. Je na ni napsano ze je od 15 Ah do 60 Ah.

 

Můžu s tím nabíjet baterii 80 Ah i za cenu delšího nabíjení? Nebo to nebude nabíjet vůbec?

 

Nevím jestli to bude stačit, nebi jestli si mam koupit novou autonabijecku.

 

Ta soucasna je takova zlutocerna, a je na ni nekolik cervenych kontrolek (25%, 50, 75, 100, a MAX)...

 

Mozes kludne nabijat aj 80Ah baterku len to bude trvat dlhsie. :palec: :palec: :jager:

 

 

:lol: :palec: Je rok 2017. :smich: :unsure:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
V 9. 11. 2010 at 21:27, mischicka napsal:

 

Dobrý den chtěl bych se zeptat mám 2 Octavii,a bylo mi řečeno že když odpojim baterku od kontaktu ,třeba při nabíjení tak musím po zapojení do servisu na diagnostiku aby se nastavil snímač řízení jinak se prý zničí řízení a mě by zajímalo jestli je tomu tak ☺ či nikoliv předem děkuji za odpověď . speddy00@seznam.cz

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...