Přejít na obsah

Multifunkcni volant na O1


Rammpa

Doporučené příspěvky

Uznávám - nefunguje vše. Nepodařilo se mi přiřadit funkce na "roll on". Tato komunikace je pro mě záhadou. Ale vzhledem k tomu, že starý MF volant má méně možností předvoleb, bylo možné navolit ovládání jinak. Já chtěl aby byly funkce podobné jako u starého volantu. Tzn. Tempomat funguje na levé straně. Jedna šipka přidává, druhá ubírá a reset je zmáčknutím kolečka (válečku). Aby bylo vše "dokonalé" chtěl jsem přepracovat i popisky na tlačítkách, ovšem k tomu jsem se zatím nedostal a myslím si, že výsledek by působil amatérsky a nedokonale. Takže to tak asi nechám.

 

 

:palec:

 

milhausek: Hlasitost je poněkud nevzhledně na straně pravé. Mute na O1 se spojením s DX není. Přepínání pal. počítače a ovládání maxidotu je páčkou pod volantem (standartně).

 

Samozřejmě jsem si nechal změnit podsvit symbolů do bílé barvy aby ladilo s přístrojovou deskou.

Odkaz ke komentáři

A to je chyba! Já vím - sto lidí sto chutí, ale nový volant je úplně úžasný!!!! Absolutně se nedá srovnat se starým - a to starý byl také kožený a oproti těm plasťákům super.

 

Ten co mám já se mi líbí vzhledově nejvíc, ale musím uznat, že tříramenný RS se drží ještě lépe.

Odkaz ke komentáři

Tempomat, hlasitost a přepínání skladeb. Co víc bys chtěl u DX ? Otvírání dveří a nafukovací pannu vedle na sedadle? :lool:

 

důležité je, že podle tvých slov nejde nic, ne? :lol:

 

já bych nemontoval nic, kde fungují 3 tlačítka z celého volantu... ty jsi psal že volant funguje celý, což je oba dva rollery - pal.pc atd... a je vidět že ne!!!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Tak jak to dopadlo? :o Bude ten návod nebo ne?

Právě přemýšlím, že bych přeměnil obyč kožený za nějaký MF. Jen absolutně nevím co je k tomu potřeba (kromě volantu, podvolantové jednotky a kabelů), ale to vůbec nevím jakých kabelů, jaké jednotky atd., abych si tak nějak připravil dopředu finance. :D

Držel bych se radši klasiky 4 ramenného koženého volantu z O1. Co jsem koukal na pár fotek, tak by se měl dát sehnat, takže kdyby tu byl někdo, kdo se v tom vyzná a už si třeba výměnu dělal, byl bych moc rád, kdyby mě napsal návod a co a jak.

:wub:

 

http://www.autoplace.cz/images/.octavia_tdi_81kw_navi_ke_04_volant.jpg

Jeden screen, že to doopravdy existuje :D

Upraveno uživatelem Wokhiii
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Taky to teď řeším a je to trochu složitější, než se zdá (obzvlášť, když se názory na internetu občas dost liší). K výměně je potřeba:

 

MFL volant

podvolantový (sběrný) kroužek podporující MFL volant - rozdíl mezi klasickým kroužkem je v počtu pinů (klasický má čtyři piny a MFL pět pinů)

podvolantová řídící jednotka podporující MFL

originální autorádio škoda - bez něj to trochu ztrácí smysl, protože neoriginál nelze ovládat z volantu

kostičky do rádia - vzadu v rádiu jsou tři kostičky s konektory rozlišené podle barev.

páčka směrovek - týká se těch kdo má tempomat. Tempomat je totiž na volantu a co jsem dohledal po netu, nejde použít stávající páčka

 

a k tomu ještě pár pinů do těch kostiček.

 

Tohle by snad mělo být vše. Čekám jen na doručení páčky směrovek od místního ochotného kolegy a pak to poputuje do servisu, kde se s tím doufám popasují :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj, mě se zdá jako blbost aby byl v těch kilometrech ošoupaný. Kupoval jsem mojí před dvěma lety se 145000 a na volantu ani ťuk. Teď má 290000 a už to trošku je vidět. Takže bych ten volant tipnul tak někde kolem 300-350 tisíc km. Ale jak napsal kolega výše je to diskutabilní.

 

Ahoj kluci,

ještě by mě zajímalo, zda ten tisícihran má stejný průměr jak no OI tak i na OII, nebo jestli jste použili nějakou redukci?

Odkaz ke komentáři

Díky za názory, je to 1,6 benzín, r.v. 2003. Auto má servisku. Je v Německu v autorizovaném autobazaru (http://www.hugopfohe.de/). Má v motoru stav km na štítku na výměnu oleje. Že by měla okolo 300 tis. se mi tedy nezdá. No, ale vše je možné. Máte zkušenosti, že by Němci přetáčeli tachometr? Je jinak velmi zachovalá, až na prodřenou sedačku řidiče ve středu sedadla. Kupovat jiný volant se mi nechce. Zkusím to nějak ošetřit. Posílám foto, ale je nekvalitní, ale je to na něm vidět.

post-27818-0-06576500-1364806696_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Naopak já si myslím, že možné to je... Můj volant měl natočeno okolo 120ti tis., a vypadal podobně. Záleží na PH potu a taky na tom, jestli dotyčný či dotyčná má prsteny. S mým autem jezdila starší otylejší paní podnikatelka a volant vypadal jako po 300tis. km.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...