Přejít na obsah

Spotřeba


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Většinou jezdím po městě a s každou jízdou mám jinou spotřebu, mimo město zas hodně záleží na tempu, ale průměr se dá říct, že je těch +- 7.5l/100km.

Extrémy: nejvyšší průměr cca 14l/100km (to byla dvoječka, troječka brzda-plyn :P) a nejnižší 5.3l/100km (v noci po okresce bez provozu +-80km/h s vysokou opatrností, protože na mě svítila z lesa očka srnek, dojezd ukazoval neuvěřitelných 980 km :pivo:)

Potvrdíte mi tu taky, že třeba na D1 to žere znatelně víc než třeba na D11? Nemůžu si pomoct, ale fakt mi to na tom hrozným povrchu D1 žere jako prase.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

MOJE DLOUHODOBÁ SPOTŘEBA 8.2 L.....ASI MÁM TĚŽKOU NOHU :D

ALE SKOUŠEL SEM EKO JÍZDU.....JESENÍKY-OSTRAVA....5.4 L :palec: JEL SEM PŘESNĚ PODLE PŘEDPISŮ, TAK ŽE SEM PO DOBU JÍZDY NEPŘEKROČIL RYCHLOST 100 KM/H

 

OMLOUVÁM SE, ŽE JSEM SE VETŘEL MEZI OCTAVIE 02 :D

Upraveno uživatelem RAZTY
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

To ja mám výsledky na okreske ešte brutálnejšie -Rajec - Žilina(20km) -rekord 4,2 (totál jazda na spotrebu), bežne 5,1.Opačný smer - rekord 4,8, bežne 5,8-6,0. Bohužiaľ po výmene pneu asi 0,5l viac (pôvodné Matador MP58 už docela zodraté , teraz Brigestone BlizzakLM25)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
To ja mám výsledky na okreske ešte brutálnejšie -Rajec - Žilina(20km) -rekord 4,2 (totál jazda na spotrebu), bežne 5,1.Opačný smer - rekord 4,8, bežne 5,8-6,0. Bohužiaľ po výmene pneu asi 0,5l viac (pôvodné Matador MP58 už docela zodraté , teraz Brigestone BlizzakLM25)

 

Zima/Leto 7,2/6,2

 

Na tej trase Rajec-Zilina si sa dostal niekedy nad 2500ot? :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
Guest tomcat007

dlouhodobou mam teď 7,7l, nutno dodat, že jsem ale hodně jezdil po dálnici a za brzdu provozu opravdu neplatim...užívam si předjíždění a tak...město se tam taky dost vyskytovalo. Jinak normálně jezdím ve městě kolem těch 8,5 až 10l, mimo běžně kolem 7 a dálnice, tady by to chtělo 6ku tak 8,5 (při 140/150). když jsem zkoušel jet na spotřebu cca 40 km trasu...tak jsem se s opocenym čelem a horlivou snaživostí dostal asi na 5,2 l (stále sem brdil motorem, plyn jsem téměř nepoužil a rychlost do 90 a otáčky se nad 3000 nedostaly)....mno a na závěr...letos v létě na D1 s klima...rychlost 160-musel jsem, v pomalém pruhu se, jak známo, nedá jezdit :blink: za 9 l

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
Guest derfflinger

moje spotřeba dlouhodobá 7,2 50/50 město/mimoměsto motor najeto 320 000km !!! na zimních pneu a to se nebojím tomu do kopce trocha šlápnout... ale z kopce zasadně brzdím motorem a na rovinkách do vesnice vyřazuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...