Přejít na obsah

Piskanie v interieri pri jazde na dialnici


stomko

Doporučené příspěvky

Ahojte. Chcem sa opytat ci nema niekto z vas skusenost s jemnym piskanim v interieri. Ide akoby o aerodynamicky hluk, resp. akoby niekde podfukoval vietor. Pocut to pri cca 130km/h, okolo 110 to uz nepocut.

Najskor som si myslel ze by to mohla byt izolacia zo spodnej strany na kapote, kedze som mal predne uchytky utrhnute. Nekupil som sice novu, no kraj som oblepil paskou so sklennymi vlaknami, urobil do neho dierky a prichytil povodnymi prichytkami, takze to drzi na mieste, no toto nepomohlo.

Mam Octaviu 2 FL Combi. Vdaka za vase nazory.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Tak som sa k tomu dostal az vcera. papierovou paskou som zalepil prednu masku (spodnu medzeru medzi maskou a naraznikom), lem okna na vodicovej strane vpredu a vzadu, cele dvere na vodicovej strane (predne a zadne), "V" cko na prednej kapote...nic nepomohlo.

Predne okno som nelepil, predsa len je zalepene a tam velmi s tym nemam co robit, aj keby to piskalo.

Subjektivne mam ale pocit ze to ide niekde z miest okolo vodica...

 

S plynom to nesuvisi, pocut to okolo spomenutej rychlosti bez ohladu ci idem s plynom alebo bez plynu.

Nejake dalsie napady?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Tak pripajam sa k vam uz aj ja na mojej octavii 2 facelift pocut skaredy hluk pri jazde po dialnici predna maska pretesnena tesnenia nevyzeraju byt poskodene a ten hluk predsa nadalej pretrvava dokonca sa mi to podarilo zachytit aj na videu ktore som uverejnil na youtube prikladam link..... https://m.youtube.com/watch?v=CMGcFNGcAV8&feature=youtu.be ... ak by mi s tym niekto vedel pomoct bol by som vdacny

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...