Přejít na obsah

couvací kamera, nefunguje při nastartovaném motoru


Doporučené příspěvky

Mám takový problém a už mně fakt nic nenapadá, parkovací (couvací) kamera.

Zapojena je na couvací světla. Když je auto v klidu, nemám nastartováno, zařadím zpátečku a na displeji rádia vidím obraz z kamery, jakmile nastartuju, obraz zamrzne. Kamera nefunguje. Zkoušeli jsme tam napájet usměrňovač, aby tam teklo max 12V a ne více. Nepomohlo, po nastartování je obraz v ....

Kamera jak jsem psal je napájena z couvacích světel, funguje i bez ukostření, kostru asi bere z rádia z toho video kablíku, nicméně, ukostřena je stejně.

Napadá vás něco ? Proč dokud nejde motor funguje a po nastartování ne ??

 

Díky moc za rady, protože už fakt nevím ...

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak VYŘEŠENO, dneska se za mnou shodou okolností zastavil kámoš, elektrikář .... náhodou přišla řeč na moje 2DIN ČAJNA rádio ... říkám, super, ale nemůžu se domluvit s parkovací kamerou ... proměřil dráty a povídá ... dáme tam kondenzátor a křemíkovou diodu, prej tam teče pulzní proud ... OK .... za chvíli byl z5 (musel domů pro matroš), něco tam napájel a FUNGUJE !!!!

Ptám se, co jsem dlužen ... nic ... matroš za 10 Kč ... že mu visím pivo :))))

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...