Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

hori14

Automatické zapnutí světel a podsvíceni na pozici "0"

5 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Dobry den,

Obracim se na Vas s dotazem.

Mam Octavia 1z3 1.9 Tdi 2007 rok bez prepinace svetlem s rezimem "AUTO" (viz obrazek). Bez senzoru deste a senzoru na automaticka svetla.

Chtel bych se poradit o jedne veci. Kdyz nastaruji auto a mam prepinac na pozici "0"tak se mi automaticky roznou svetla ale ne podsviceni v aute a samozrejme po vypnuti motoru se svetla i zhasnou. Kdyz prepnu na pozici "svetel" samozrejme sviti i palubovka i svetla ale po vypnuti motoru mi svetla i palubovka stale sviti dokud rucne nevypnu prepinac.

Muj dotaz je takovy jestli se da nejak nastavit abych sedl do auta, nastartoval a automaticky se mi rozsvitili svetla i podsviceni palubovky bez toho aniz bych na prepinac svetel jakkoliv zapinal? Nebo tuto funkci maji jen Skodovky s prepinacem ktery ma  funkci "AUTO"? 

Jde mi bud o nastaveni pres diagnostiku ( Carista, TorquePRO) nebo prepinovani v prepinaci.

Dekuji mockrat predbez e za odpovedi.

20181013_141302.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jde nějak kódováním snížit svítivost hlavních světel při denním svícení? Jde mi o prodloužení životnosti žárovek, jezdím z větší části ve dne. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Poradíš prosím jak? Mám originál VCDS s codingcalculator. Kódovat umím, jen nevím v kterém bytu jas snížit. A nikde jsem to nenašel. Jen na mlhovky a jak zapnout nebo vypnout. Děkuju. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.