Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
hori14

Automatické zapnutí světel a podsvíceni na pozici "0"

Recommended Posts

Dobry den,

Obracim se na Vas s dotazem.

Mam Octavia 1z3 1.9 Tdi 2007 rok bez prepinace svetlem s rezimem "AUTO" (viz obrazek). Bez senzoru deste a senzoru na automaticka svetla.

Chtel bych se poradit o jedne veci. Kdyz nastaruji auto a mam prepinac na pozici "0"tak se mi automaticky roznou svetla ale ne podsviceni v aute a samozrejme po vypnuti motoru se svetla i zhasnou. Kdyz prepnu na pozici "svetel" samozrejme sviti i palubovka i svetla ale po vypnuti motoru mi svetla i palubovka stale sviti dokud rucne nevypnu prepinac.

Muj dotaz je takovy jestli se da nejak nastavit abych sedl do auta, nastartoval a automaticky se mi rozsvitili svetla i podsviceni palubovky bez toho aniz bych na prepinac svetel jakkoliv zapinal? Nebo tuto funkci maji jen Skodovky s prepinacem ktery ma  funkci "AUTO"? 

Jde mi bud o nastaveni pres diagnostiku ( Carista, TorquePRO) nebo prepinovani v prepinaci.

Dekuji mockrat predbez e za odpovedi.

20181013_141302.jpg

Jde nějak kódováním snížit svítivost hlavních světel při denním svícení? Jde mi o prodloužení životnosti žárovek, jezdím z větší části ve dne. 

Poradíš prosím jak? Mám originál VCDS s codingcalculator. Kódovat umím, jen nevím v kterém bytu jas snížit. A nikde jsem to nenašel. Jen na mlhovky a jak zapnout nebo vypnout. Děkuju.