Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

Tomas6

Uživatelé
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

About Tomas6

 • Rank
  hodnost: AMBITION

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Tomas6

  Rcd 330

  Prodám rcd 330. Zelené podsvícení, plně funkční, skvělé integrované BT HF. Vstup na parkovací kameru.Důvod prodeje je pořízení navigace. Cena 3500kč plus případná pošta.
 2. Tomas6

  Rcd 330

  No já se ptám protože 9 tis jen za rádio je docela mazec. Za ty peníze se nechá sehnat i Columbus. Já s tou 330 byl nadmíru spokojený. Předtím jsem tam měl nějaké aftermarket Alpine,celkem špička, hrálo fakt dobře, předtím jeste bylo v Passatu,tam byly i lepší repro, hrálo to skvěle,mezi ním a rcd v OII jsem moc rozdíl nepoznal. Za ty prachy fakt super. No teď tam mám android, nehraje tak dobře, nicméně nejsu audiofil,tak pořád převažuje ta navigace. Ale na tu rcd 330 nedám dopustit. Hf naprosto dokonalé.Kdyby někdo chtěl asi bych ho prodal...
 3. Tomas6

  Rcd 330

  Umí to navi? Asi ne viď? Jak je to s HF? Je taky integrované jak v rcd 330 nebo ne.
 4. Tomas6

  Rcd 330

  No asi za výrazně jinou cenu. Na kolik vyšlo?
 5. Tak vyměněna anténa gps za nějakou co mi tu zbyla z jedné demontáže carnet a signál o 100% výrazně lepší.
 6. Tak nově přibylo tažné.
 7. Má z vás někdo na displeji ochranné sklo?Kde jste sehnali? Nějak nemůžu nic najít. Doporučte někdo prosím.
 8. Tak jsem s tím včera trochu laboroval. No aji anténu jsem dal na palubovku, pořád stejné, nicméně jsem si všimnul, když jsem měl puštěný GPS test, že když se chytnu rukou káblíku od antény,se výrazně zvýší počet a síla satelitů. Takže ta anténa je asi taky dobrý šméčko. No počkám určitě během měsíce bude zase nějaká montáž gps monitoringu,tak na zkoušku zkusím anténu vyměnit.
 9. Tak je to možný. Ale jak píšu Ali neovládám a navíc záruka no....
 10. No já ji dneska ještě posunul víc dopředu a nalepil na nějaké vedení vzduchu, předtím byla na tom železném nosníku. Nicméně i v dílně pak nějaké satelity našla. Takže uvidím. Případně asi půjde nalepit na záslepku místo snímače slunečního svitu. Pokd se mi teda povede nějak kulturně protáhnout kabel. Já právě moc nechci aby byla moc vidět.
 11. Jj našel bych jak radio tak kameru. Rádio jsem koupil tady kvůli záruce,prodejce trochu(500) slevil, navíc osobní předání,byl problém s mikrofonem, okamžitá výměna za druhý kus. Navíc já Ali nevládnu,tak bych musel někoho otravovat... Nevím jak moc velký je rozdíl v ceně,no kdyby 2000 tak se to dá. Meglle píšu sz. Jinak GPS anténu mám za horní schránkou v palubovce. Prodejce mne nutí ji vytáhnout do rohu skla a nechat ji vidět,prej ta palubka stíní.No nicméně si to nemyslím, protože jednu dobu jsem montoval gps knihy jízd a tam se anténa dávala do kapličky budíku, přímo na budíky a se signálem to problém nemělo.
 12. Tak jsem taky pořídil android 2din konkrétně https://www.2dinshop.cz/autoradia/1133-autoradio-oem-din08a-2din-android-skoda-vw-a-seat.html Chtěl bych se zeptat jak to máte s příjmem gps? Někdy naběhne až po 5ti km. Jindy třeba az po 10ti. Bavím se o prvním startu rádia po delší době. Toto je druhý kus který jsem dostal po reklamaci interního mikrofonu, mám dojem že to první s tím takový problém nemělo. Jinak asi dobrý. Příjem rádia celkem dobrý,jen automatické přeladění žije vlastním životem,mezi Brnem a Prahou ladilo Impuls v jednom kuse, nicméně zas tak často rádio neposlouchám,nebo se to dá vypnout a jak signál ztratí zapnout a za chvíli si to stanici najde. Hf funguje obstojně,nav mám placený Sygic. Neukazuje teplotu ve stavové liště, není na to nějaká aplikace? To mi celkem chybí. Předtím jsem tam měl rcd 330,jako asi bylo v něčem lepší, určitě hf bylo super, příjem rádia mi přijde podobný,rcd neumělo automaticky ladit jinou frekvenci, hodně chyběla navigace, poslední dobou jezdím hodně kde to neznám a v mobilu to už nebylo ono. Jo a jak je to s parkovací kamerou? Poraďte něco, chtěl bych do madla dveří, nicméně v českých shopech jsem našel jen na oct 3 a výš. Jak to máte vy?
×
×
 • Create New...