Přejít na obsah

CHIP TUNING


Doporučené příspěvky

Záleží hodně na konkrétním motoru u motoru s turbem je chip o dost znatelnější než u klasiské atmosfery za mě rozhodě ano !!! jen je potřeba vybrat si opravdu zkušeného chip tunera a né žádného "garage majstra" je pravda že tam je cena trošku někde jinde ,ale člověk má aspoň záruku nad kvalitně odvedenou pracíí já se v nejbližší době taky na něj chystám (mé auto mělo vždy chip) takže asi tak chlape .

Odkaz ke komentáři

Mam jeste P406 2,0i atmosferu. CHIP +14 kW. Znat to je v nizsich otackach a na spotrebe. Daval jsem za to pred 4 rokama asi 11tis :rolleyes:.. MAXPOWER.. Co jsem na ne ale slysel, tak uz to maj na haku a jejich pristup neni zcela optimalni. Byla mi doporucena firma CHIPTUNER.CZ (? asi), vubec jsem o nich neslysel, ale udajne sluzby dobry. Spis me zajimalo jestli nekdo nezkousel experimentovat a nema uz udelanou softwarovou injekci

Odkaz ke komentáři
14 kW z atmosfery, to mi prijde stejne dost...na brzde to asi nebylo, vid

 

Jojo bylo. dokonce jsem to byl i 3x reklamovat :rolleyes:.. Trosku si to nerozumnelo s ridici jednotkou, hulilo z vejfuku. Udajne neco s casovanim 3tiho valce. Nakonec snad i jedotku menili.. Uz si to nepamatuju. NIcmene rozdil byl znatelnej.. Ale zas to je takovy, ze ta brzda jde 100% prizpusobit tak aby tam ty dve krivky udelali to co maji ke spokojenosti zakaznika..

 

Resim proste ted tu investici, jestli se na to vykaslat a radsi si nechat udelat tempomat, zvysit podvozek a podobny veci

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Mam jeste P406 2,0i atmosferu. CHIP +14 kW. Znat to je v nizsich otackach a na spotrebe. Daval jsem za to pred 4 rokama asi 11tis :rolleyes:.. MAXPOWER.. Co jsem na ne ale slysel, tak uz to maj na haku a jejich pristup neni zcela optimalni. Byla mi doporucena firma CHIPTUNER.CZ (? asi), vubec jsem o nich neslysel, ale udajne sluzby dobry. Spis me zajimalo jestli nekdo nezkousel experimentovat a nema uz udelanou softwarovou injekci

 

Nebyl ti doporučen chiptuner, spíš, než chiptuner.cz? zní to podobně, ale originál chiptuner je motorpower.cz, kdežto chiptuner.cz pouze parazituje na jeho referencích, je to několikrát řešené třeba na VW-CLUBU, takže pozor, kam jedete.

Odkaz ke komentáři

Tak to buď rád, protože spokojených zas tak moc neni, já mám ve svém okolí 3 lidi, kterým byla "provedena úprava" ale výkon zůstal sériový (v tom lepším případě), nikdo zpátky peníze nedostal, ani neproběhl pokus o nápravu, všichni následně zaplatili chip u jiných firem a auto najednou jelo... Sám chápu, že každého naláká ta cena, osobně jsem dřív taky nevěřil, že by mohl být v kvalitě chiptuningu nějaký rozdíl, ale je a dost velký. A to co jsem psal výše, jsem se dozvěděl až časem, když jsem začal pátrat po referencích, myslel jsem si, že když někdo chválil chiptunera, tak to byly reference na tuto firmu, ale pravda je jinde, prostě jen zneužily dobré jméno někoho jiného...

 

A jentak mimochodem, zase jsem zabloudil na jejich stránky a koukal na upravené vozy, nějak mi neleze do hlavy, jak firma s tak krátkou dobou působnosti a ještě nabízející přestavby na E85 (nebo jak se ta sra-ka jmenuje) může zasahovat do řídící jednotky, která je upravená od AMG...

Odkaz ke komentáři

Ja bych nebyl tak kritickej. Vetsina majitelu techto firem sou namachrovany arogantni debilci a radoby odbornici. Tady v CHT.cz je perfektni pristup, zaruka a moznost brzdy. Vsechno se da nejak udelat, ale nemyslim si ze to je pripad CHiptuner.cz. Vzdy se najde nekdo nespokojenej, kdo si mysli ze po chipu 1,9TDI bude mit benzinovy RSo se spotrebou 4/100. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...