Jump to content

Juhyyy

OctaviaClub
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

Kontakty

 • Website URL
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj nechci zakládat nové téma. Mám problém s hlášením prasklých žárovek funguje to tak ,že se mi rozsvítí hlášení nějaké žárovky ( jen v předních světlech ) jdu po té žárovce někdy ( žárovka prasklá není ) někdy pomohlo jen odpojit světlo někdy jen vyjmout žárovku někdy dotlačit konektor po čase funguje jen vyjmutí žárovky a dát jí zpět. Myslel jsem na spatné piny v konektoru oxidaci, ale dělá to pokaždé jiné světlo levé pravé blinkr dálkové světlo různě na přeskáčku už mě to nebaví :-) tak mi nesvítí asi tři žárovky. Reálně mám vadný třetí brzdové světlo které ale nic nehlásí do toho se chci pustit až povolí mrazy jinak ty plastové packy rozlámu. Možná je vadná jedna obrysovka která nepomohla vyndat a zandat ale prasklá nevypadala. Nevím jestli ona to může celé rozhodit. Snad to není vadná BCM ale nevím po čem mám hledat. Ledky nikde nemám a mám xenony Octavia II RS 2008 kombi Díky za každou radu a nápad.
 2. Ahoj klubáci, mám problém. Po rozsvícení kontrolky rezervy jsem ujel max 10 km a na rovince po vyřazení mi motor zhasl a už nešel nastartovat. Žádné oznámení na Maxíku ani kontrolka ani škubání jen to vyplo. Dal jsem tam kanystr nafty auto naskočilo. Rovnou jsem jel Benzínku dal plnou a po spočítání tam opravdu 8 litrů ještě bylo. Nejezdím do nuly. Beru jen kvalitní naftu.Tohle se teď začalo dít i kolegovi s jiným autem. Nevíte čím to může být. Že by při menším tlaku čerpadlo nedokázalo sát? Díky za každou radu.
 3. Ahoj dlouho jsem tu nebyl tak musím dát menší upgrade. Praskla mi pružina tak jsem rovnou objednal HaR 45/50. Jízdní vlastnosti jsou v pohodě je to trošku tvrdší. Na pohled to vypadá pěkně (decentně).
 4. určitě dobrá volba s O3 RS.. snad dáreček bude mít dobrého majitele.
 5. Juhyyy

  Telefón

  Tak tak skoda servis podle vin
 6. Před nima si ji musel sundat? Nebo až doma.
 7. Jj určitě chci origo ale nevím jaký to je. Je fakt ze ve škodovce by mi ho asi prodali co.
 8. Takže tim 45/40 si ani trochu nepomůžu? Nevyzkoušel to někdo? Nevíte někdo jaký ten olej do převodovky?
 9. Aha diky premerim to ale i tak si myslím že tam těch 5 mm bude opticky vypadá tak každá octavie ..
 10. Kluci nevíte jaký olej do převodovky a kolik? Klasický manuál 6ti rychlostní. Měřil jsem mezery kolo/lem a mam vpředu 55 a vzadu 50 mužů dát pružiny např. 40/45 predek/zadek aby se to vyrovnalo? Dělá se to? Pár fotek náklaďáku. Nemůže to být jen leštěnka. A jedna před velikonoční
 11. Pro me je scout hnus.. trapný plasty. Nevím nemusím ho. Ale jako 4x4 zvedly ok ale proč ty plastiky... musíme se sejit vypadá to jako když koukám na svoji
 12. je to vše stříklé sprejem. trpělivost a opatrnost a je to
 13. já si taky myslím že to bude velká paráda kámo
×
×
 • Create New...