Přejít na obsah

Matulko183

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    159
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Matulko183

  1. Dokodovane US America a Automaticke zamykanie vozidla nad 15km/h
  2. Chalani ked mam pre FL xenony a chce. Spravit prestavbu na FL a tieto Bixenony co tu spominate tak mi staci kupit len tirto xenony a vsetko prehodit a pojde mi to?
  3. Matulko183

    Maska

    Musis kupit velu masku komplet plus pod masku taku vystuhu a novy zamok kapoty ;) alebo je tusim aj moznost ze na starom zamku tu packu urezes a budes ruku pchat ood kapotu a novu packu nahradi tvoja ruka. Ja som to skusal a da sa mi pekne otvorit kapota aj bez packy ;)
  4. Chalani podla tejto schemy mi nadstavia svetla niekde v servise? Mne to svieti vseliako ;)
  5. Matulko183

    Slovenskooo

    A ja mam? Ved ani ja nemam ;)
  6. Matulko183

    Slovenskooo

    Konecne niekto z OC co byva len na skok odo mna :) ja musim este vela veci porobit na mojej :(
  7. Foto je na streche Auparku v PN.. No ja som dal dole len napis TDI a pohode zobral som tempo a vylestil som co to slo a uplne super koncovku si daval aku? srobovatelnu alebo na privarenie? ja ju chcem dat tiez tera
  8. Možno ti moja foto niečo povie Ináč pekná octávia Treba sa snou trošku pohrať ako hovoria napis octavia dole asi(aj ked ja ho este stale mam)..
  9. Matulko183

    Slovenskooo

    Ešte ze to mam kusok ak bude treba po ceste cez havran nieco stopnem nieaku srnu alebo diviačika Chcelo by to aj nieake zrazove nalepky dat na rychlo spravit nieake pekne či?
  10. Ten lavy je este celkom na zamyslenie ale pravy treba kupit cely ked chcem len tu sietku? to je trosku na hlavu a tu siet pod plato musim zohnat aj tak
  11. O table zo sietou sme ani nehovorily pametam si ze sme sa bavily o tej skrinke na lavo ale nepametam si tu cenu :(
  12. Ajaj :D idem kupovat siete z O3 teda a taka otazocka, plato zo sietou kolko stoji v SKODE? a ta mala sietka sa da kupit samostatna v SKODE ta co je za pravym kolesom..
  13. Ja ich kupim za 100e a plus ti darujem moje
  14. Zdravím vas chalani, chcem do mojej lásky komplet sietový program na kazdu stranu kufra.. Neviete ako je to z rozmermi sieti z Octavie3? Chcel by som kupit komplet cely program 2x a mal by som vsetko a siet na podlahu by som mal dva krat.. Len neviem ako to bude rozmerovo pasovat, uchytenie mi bude dobre to som si pozrel Chcem pouzit tento program 2x http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-iii/koberecky-vany-kufru-site/skoda-octavia-iii-sitovy-program-do-kufru-3-ks-cerveny-id:8027.eshop A este jedna otazka, kde zozeniem siet pod plato(sedan)?
  15. Matulko183

    o2 VRS koberce

    Ooo celkom dost za obycajny kusok latky a osb dosky ;) a prosim ta nevies ked vhcem sietku pod zadne plato kolko to stoji a potom este za lave koleso tie dvierka a na pravu stranu tu malu sietku? Ze co to stoji v skodovke?
  16. Matulko183

    o2 VRS koberce

    Zdravim vas chalani. Mam taku otazocku. Koberec co je v kufri. Tak kde zozenem novy? Aj s tou OSB doskou co je nanom nalepena? Diki ;)
  17. Trošku malá zmena, po zime budu asi Xenon Reflektory aj tak na predaj
  18. Chalani mam na vas otazku.. Mne to tiez piska to turbo a do 2500o/min sa mi zda to auto strasne hladke take slabe ale ked zopne turbina tak ako keby domna narazil zozadu kamion. Je to takto vpohode? Ja mam taky pocit ako keby unikal vzdych od turba a niekde sa stracala lebo neviem co. Neviem si to vysvetlit..
  19. Aj ja mam uz zimne hnusne 15" elektrony :( strasne to vypada, dovod prezutia ze auto jazdi rakusko
  20. Tie kremove su zo superba2 pred FL aj FL my mame tie iste len cierne a poviem ze su to luxus sedatka
  21. A ja som chybal? :( ja uz mam obute 15" zimaky a vypada to hrozne racej ja dojdem nabuduce autobussom ;)
  22. chipmann: kolko stoji 4ks led sietelne pre klucky? a montaz je komplikovana? a taka otazka, ako spravim ten otvor aby bol presny?
  23. Ja by som volil sedacky uz sportove, bud z RS aebo z modelu Sport vypadaju ako RS len maju iny potah a tie klucky ta kolko vysly? mas aj podsvietene? ci nie? ja chcem kupit pedale naslapy aj koncovku, vsetko si bral z OB autodily? diki
  24. Gracho... Ja som uz dostal odpoved od hrntoho.. Co sme sa vcera o tom bavily asi pojdeme cez zimu do ciech ;)
×
×
  • Vytvořit...