Proč by to mělo bejt blbý? Zaplatil jsi za to? Zaplatil. Smrdí to? Smrdí. Máš pochybnosti o jejich práci? Máš. Tak co, když to bude vyměněný, tak se omluvím a jedu dál ne. No a když ne, tak to už je jiná písnička
Díky za včerejší dobrej pokec, a vytržení z únavný reality. PS. Auto vypadá fakt zachovale, ale podle toho co jsi říkal máš ještě dlouhou cestu před sebou, aby jsi udělal vše co máš naplánováno...
Hehe téma jsem našel a Rolbař tam psal že se to lámalo 22/23KT roku 2008, ten přechod mezi 2. a 4. generací Haldexu. Takže když Scouta tak až z druhý poloviny roku 2008. To značně zužuje výběr.
Chlapci scoutový dotaz: Scout předface i face mají stejnou verzi Haldexu nebo předface má Mk.II a po face už Mk.IV? Stále více přemýšlím o scoutovi, ale trošku se mi nechce do staršího typu Haldexu.
To si děláš prdel ne? Takovej rozdíl jsem nečekal. Nezapomněl jsi na tý druhý fotce zapnutý dálkový? Začínám uvažovat, i když jsem si říkal že do GTI už nevrazím ani korunu.
Hele roura cajk, z fotky to vypadá, že je nad autem, ale je tak max nad zrcátkem. Ale jelikož v tý novostavbě kde bydlím, je asi 60park míst, a obsazených jich je tam možná max 20, tak si můžu vybírat.
Asi tak, ale jinak je pravda že jsem nedávno bydlel ještě v Třebenicích což je asi 8km od Lovosice, ale teď jsem se přestěhoval už do Lovo. Jo Kuba z Litvínova sem ke mě jezdí, je to ten co je tu taky na foru
Ty kjávo sice nevím co je B6 a B7, ale co jsem koukal tak ty 3,0Tdi maj v serii snad 171kW, což je nějakých 232PS, tak nevím jak to měl moc upravený. A jaký elektronický klapky to maj bejt nevíš? A s tou spotřebou si to myslel jak? Jako že lepší než u 2,5tdi co máš ty nebo horší?