Přejít na obsah

Octavius84

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    2 501
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Octavius84

  1. Proč by to mělo bejt blbý? Zaplatil jsi za to? Zaplatil. Smrdí to? Smrdí. Máš pochybnosti o jejich práci? Máš. Tak co, když to bude vyměněný, tak se omluvím a jedu dál ne. No a když ne, tak to už je jiná písnička
  2. Díky za včerejší dobrej pokec, a vytržení z únavný reality. PS. Auto vypadá fakt zachovale, ale podle toho co jsi říkal máš ještě dlouhou cestu před sebou, aby jsi udělal vše co máš naplánováno...
  3. Octavius84

    BMW E90, 330xD

    Co ti dělali? Máš fotky před a po?
  4. Aby to nebylo tím že to jsou slavné MDéčka
  5. Octavius84

    Tennis

    Já bohužel koukat nebude, šance sice je, ale....
  6. Octavius84

    Tennis

    Tak co kluci, jak vidíte naše víkendové šance?
  7. Octavius84

    Scout

    Hehe téma jsem našel a Rolbař tam psal že se to lámalo 22/23KT roku 2008, ten přechod mezi 2. a 4. generací Haldexu. Takže když Scouta tak až z druhý poloviny roku 2008. To značně zužuje výběr.
  8. Máš někde nějakej odkaz kde jsi je kupoval?
  9. Octavius84

    Scout

    Chlapci scoutový dotaz: Scout předface i face mají stejnou verzi Haldexu nebo předface má Mk.II a po face už Mk.IV? Stále více přemýšlím o scoutovi, ale trošku se mi nechce do staršího typu Haldexu.
  10. To si děláš prdel ne? Takovej rozdíl jsem nečekal. Nezapomněl jsi na tý druhý fotce zapnutý dálkový? Začínám uvažovat, i když jsem si říkal že do GTI už nevrazím ani korunu.
  11. Nic, nechat ho tam, taky ho mám na zimákách.
  12. Ty druhý, jsou takový decentnější, což se na rodinný kombi víc hodí.
  13. Octavius84

    VW Golf V GTI

    Hele roura cajk, z fotky to vypadá, že je nad autem, ale je tak max nad zrcátkem. Ale jelikož v tý novostavbě kde bydlím, je asi 60park míst, a obsazených jich je tam možná max 20, tak si můžu vybírat.
  14. Asi tak, ale jinak je pravda že jsem nedávno bydlel ještě v Třebenicích což je asi 8km od Lovosice, ale teď jsem se přestěhoval už do Lovo. Jo Kuba z Litvínova sem ke mě jezdí, je to ten co je tu taky na foru
  15. I prd, se cpeš mekáčem na D8 ve směru na Prahu, mi se bavíme o Benzině v Lovo, směrem na Ústí nad Labem. BTW: Jak to můžeš vzít do huby?
  16. Tak musíš zastavit hned za pumpu jak je to ruční mytí. Tam je místo.
  17. Musíš naplánovat povinnou bezpečností přestávku v Lovosicích na benzině.
  18. Chtěl jsem viděl jak si sedla...
  19. To jsem zvědav jak budou svítit. Jinak sen co se týče auta, máme teda podobnej...
  20. Ty kjávo sice nevím co je B6 a B7, ale co jsem koukal tak ty 3,0Tdi maj v serii snad 171kW, což je nějakých 232PS, tak nevím jak to měl moc upravený. A jaký elektronický klapky to maj bejt nevíš? A s tou spotřebou si to myslel jak? Jako že lepší než u 2,5tdi co máš ty nebo horší?
  21. Hele Luky, co víš o motorech 3,0Tdi co byly v A4 kolem roku 2006?
×
×
  • Vytvořit...