Romane strašně bych ho chtěl, ale jelikož teď řeším to bydlení, a vytekl jsem do toho už hoodně moc peněz a dalších hodně peněz ještě vyteču, tak teď to moc neřeším. A primárně stejně musím prodat GTI, který mi teď ještě někdo pěkně vorval levým boku, tak ještě do toho řeším lak... Přijeď někdy na kafe...