Davejar
OctaviaClub-
Počet příspěvků
52 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Davejar
-
Zbývá posledních 6 párů.
-
Prodám LED osvětlení zavazadlového prostoru. V lampičkách není LED žárovka, ale LED dioda. Jedná se o originální díl ŠKODA. Není potřeba redukce, výměna kus za kus, zvládne i naprostý amatér. Svítívost 6000 k. Bílé studené světlo. Nehlásí chybu. Lampičky jsou nové, nepoužité. Dovoz z Německa. Číslo dílu: 5G0 947 409 Cena za pár 350 Kč. Doporučené poštovné po ČR 50 Kč při platbě předem na účet.
-
Kluci podsvícení je normálně zelené nebo svítí jinak? Díky
-
Pěkné foto, díky všem za fajnově strávenej čas a pokec :)
-
Můj desetiminutovej ,, detailing,, je taky v háji :D
-
Minigolf zní dobře, jen pokud se neplatí nic za ztráty míčků :D Můj styl alá Tiger Woods není na minigolf zrovna ideální :D :D
-
Já ale nikdy nechtěl bejt členem nejtvrdšího jádra :D
-
Hoj, takže já se taky přidám v RK u Tesca.
-
Ono není špatný si dát někdy nějakej ten sprint :)), ale určitě ne na pohodovym srazu :))
-
Tak u tebe víme všichni, že na Libeláku, z Budína a do Javornice jedeš plnej kotel :D
-
Zdravim všechny, v pondělí se jedu mrknout do Liberce na hokej, nebude tam na parkovišty u Areny taky někdo, že by jsme pokecaly?? Pak mám ještě otázku, dá se na Ještěd v pohodě vyjet autem a případně nějaké místo, kde se dá blejsknout auto, aby bylo vidět auto i Jěštěd? Díky :)) zdravím z Rychnova nad Kněžnou
-
Fajn, takže HK, až bude hotová událost, nahodim to ještě na pár stránek o Octávkách na FB :)
-
Jo, ale je tam docela dost provoz, na nějaký sprinty nebo tak bych takouvouhle komunikaci vůbec nevyužil radši...
-
Budín si dávám každej den cestou z práce a nejlepší je, když v Lupenici, což je asi 200 metrů od toho kopce stojej policajti. :D :D
-
Fajn :), mě je to jedno. Náchod, Hradec Králové, Rychnov, Pardubice...nemám problém.
-
Asi bude opravdu lepší, když se sem hodí nějaké místo na pevno a ať se každý zařídí, pak bych to zkusil dát na FB a třeba by se ještě někdo s Octávkou přidal :)
-
V neděli 2.8. bych mohl :)
-
My jedeme z Rychnova n. Kn. a je nás asi cca 4 ale spíš více :)), klidně se můžeme domluvit a sjet se i s dalšíma skupinkama. Jinak bych klidně byl pro, aby se udělal ještě nějakej ,, menší sraz, před velkým v Žamberku , Rychnovsko, Náchodsko, HK , PCE...není problém. :))
-
* PRODÁNO *
-
* PRODÁNO *
-
Prodám zadní spoiler na OII RS. Zbylo mě tu černé a modré. Bez šroubů a bez lepidla. Jedná se o nový originál v barvě !!! Fotky budou v úterý 14.4. Cena 3 000 Kč/kus.
-
Jo, je to ono. Díky
-
Prodám zadní lampy na OI fl. včetně těsnění, nosiče žárovek a žárovek. Jedná se o originální zadní světla. Cena je 1000 Kč za pár.
-
Zdravím, prosím o pomoc. Při výměně pilového filtru jsem našel nezapojený tento konektor. Může někdo poradit pro co je určený? V motorovém prostoru jsem nic nenašel kam by se měl zapojit. Díky
