Přejít na obsah

Davejar

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    52
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Davejar

  1. Prodám LED osvětlení zavazadlového prostoru. V lampičkách není LED žárovka, ale LED dioda. Jedná se o originální díl ŠKODA. Není potřeba redukce, výměna kus za kus, zvládne i naprostý amatér. Svítívost 6000 k. Bílé studené světlo. Nehlásí chybu. Lampičky jsou nové, nepoužité. Dovoz z Německa. Číslo dílu: 5G0 947 409 Cena za pár 350 Kč. Doporučené poštovné po ČR 50 Kč při platbě předem na účet.
  2. Kluci podsvícení je normálně zelené nebo svítí jinak? Díky
  3. Pěkné foto, díky všem za fajnově strávenej čas a pokec :)
  4. Můj desetiminutovej ,, detailing,, je taky v háji :D
  5. Minigolf zní dobře, jen pokud se neplatí nic za ztráty míčků :D Můj styl alá Tiger Woods není na minigolf zrovna ideální :D :D
  6. Já ale nikdy nechtěl bejt členem nejtvrdšího jádra :D
  7. Hoj, takže já se taky přidám v RK u Tesca.
  8. Ono není špatný si dát někdy nějakej ten sprint :)), ale určitě ne na pohodovym srazu :))
  9. Tak u tebe víme všichni, že na Libeláku, z Budína a do Javornice jedeš plnej kotel :D
  10. Davejar

    Liberecký kraj

    Zdravim všechny, v pondělí se jedu mrknout do Liberce na hokej, nebude tam na parkovišty u Areny taky někdo, že by jsme pokecaly?? Pak mám ještě otázku, dá se na Ještěd v pohodě vyjet autem a případně nějaké místo, kde se dá blejsknout auto, aby bylo vidět auto i Jěštěd? Díky :)) zdravím z Rychnova nad Kněžnou
  11. Fajn, takže HK, až bude hotová událost, nahodim to ještě na pár stránek o Octávkách na FB :)
  12. Jo, ale je tam docela dost provoz, na nějaký sprinty nebo tak bych takouvouhle komunikaci vůbec nevyužil radši...
  13. Budín si dávám každej den cestou z práce a nejlepší je, když v Lupenici, což je asi 200 metrů od toho kopce stojej policajti. :D :D
  14. Fajn :), mě je to jedno. Náchod, Hradec Králové, Rychnov, Pardubice...nemám problém.
  15. Asi bude opravdu lepší, když se sem hodí nějaké místo na pevno a ať se každý zařídí, pak bych to zkusil dát na FB a třeba by se ještě někdo s Octávkou přidal :)
  16. My jedeme z Rychnova n. Kn. a je nás asi cca 4 ale spíš více :)), klidně se můžeme domluvit a sjet se i s dalšíma skupinkama. Jinak bych klidně byl pro, aby se udělal ještě nějakej ,, menší sraz, před velkým v Žamberku , Rychnovsko, Náchodsko, HK , PCE...není problém. :))
  17. Prodám zadní spoiler na OII RS. Zbylo mě tu černé a modré. Bez šroubů a bez lepidla. Jedná se o nový originál v barvě !!! Fotky budou v úterý 14.4. Cena 3 000 Kč/kus.
  18. Prodám zadní lampy na OI fl. včetně těsnění, nosiče žárovek a žárovek. Jedná se o originální zadní světla. Cena je 1000 Kč za pár.
  19. Zdravím, prosím o pomoc. Při výměně pilového filtru jsem našel nezapojený tento konektor. Může někdo poradit pro co je určený? V motorovém prostoru jsem nic nenašel kam by se měl zapojit. Díky
×
×
  • Vytvořit...