Přejít na obsah

nana

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    35
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele nana

  1. Mám OC III, 1,4TSI, s climatronicem. Levým kolečkem si nastavím teplotu v interiéru a na pravém kolečku zmačknu AUT a kontrolka svítí. Tlačítko A/C nesvítí. Ale když zmačknu i tlačítko A/C, pak i kontrolka v tom tlačítku svítí. No a právě tomu nerozumím. Předpokládám, že když zmáčknu AUT, tak jsem v automaticém modu a tudíž ten automat by měl rozhodnut, zda A/C bude zapnuté atudíž zapnuté chlazení. Prosím o bližší vysvětlení , jak to vlastně funguje. V návodu to není moc dobře vysvětlené. V současné době mám nastavenou teplotu v interiéru 23 st.a zmačknuté AUT. A/C nesvítí. No a co bude dál, když venkovní teplota stoupne třeba na 20 st.? Rozsvítí se A/C nebo to budu muset zapnout ručně? Díky.
  2. Děkuji za odpovědi, mám Amundsen. Parkovací systém nemám, pouze vpředu a vzadu mám senzory.
  3. Mám OCIII, Tsi 1,4, DSG. Při jízdě mám na displeji zobrazené stanice rádia. Stalo se mi, že najednou na displeji vyskočilo okno s hláškou "zkontroluj trasu" a zároveň přestalo hrát radio. Musel jsem kliknout na křížek v tom okně a situace se vrátila do původního stavu. Stalo se mi to už dvakrát a myslím, že vždy, když jsem zastavoval. Prosím o názor. Díky.
  4. Tak co se dá dělat. Alespoň jsem chytřejší. Díky.
  5. Děkuji, nicméně ne, že bych toužil po hlasovém ovládání. ale zajímá mě, proč tam ta jednotka není. Když jsem auto objednával, tak možnost si vybrat jestli ano či ne nebyla. Lze jednotku dodatečně nainstalovat? A jaký je to zásah a jaká cena? Díky.
  6. Dobrý večer, mám OIII,1,4TSI, koupeno říjen 2015. Infotaiment Amundsen. Nyní jsem chtěl vyzkoušet Hlasové ovládání, nicméně když jsem stisknul tlačítko Voice na infitaimentu tak mi vyskočila hláška "Hlasové ovládání není dostupné". To samé, když stisknu na multifunčním volantu. Nevím, kde může být problém. Prosím o pomoc. Díky.
  7. Bohužel v nastavení to nejde. Jde vypnout pouze tak, aby světla nesvítily za jízdy. Ale když otevřu dveře, tak všechna světla svítí a zbytečně 20W žere aku.
  8. Dobrý den, jde na diagnostice vypnout osvětlení prostoru nohou vpředu i vzadu?
  9. nana

    Nezávislé topení

    Děkuji za zprávu, nicméně nevím kdo nebo co se skrývá pod pojmem "člen Rolbař".
  10. Dobrý den, mám OCIII, 1,4TSI,110kW. Má někdo zkušenosti či poznatky z dodatečné instalace nezávislého topení Webasto? Děkuji za názory.
×
×
  • Vytvořit...