Mám OC III, 1,4TSI, s climatronicem. Levým kolečkem si nastavím teplotu v interiéru a na pravém kolečku zmačknu AUT a kontrolka svítí. Tlačítko A/C nesvítí. Ale když zmačknu i tlačítko A/C, pak i kontrolka v tom tlačítku svítí. No a právě tomu nerozumím. Předpokládám, že když zmáčknu AUT, tak jsem v automaticém modu a tudíž ten automat by měl rozhodnut, zda A/C bude zapnuté atudíž zapnuté chlazení. Prosím o bližší vysvětlení , jak to vlastně funguje. V návodu to není moc dobře vysvětlené. V současné době mám nastavenou teplotu v interiéru 23 st.a zmačknuté AUT. A/C nesvítí. No a co bude dál, když venkovní teplota stoupne třeba na 20 st.? Rozsvítí se A/C nebo to budu muset zapnout ručně? Díky.