-
Počet příspěvků
307 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Avanti
-
Abych pravdu řekl, tak jsem asi žádný rozdíl nezaznamenal. Kamarádi to chválili, tak jsem chtěl vyzkoušet, ale nevím. Podle mě je chod motoru stejné a zvuk taky (ale hlučnost sem neměřil), takže těžko říct. Průplach je dobrá věc, ale asi je jedno, od koho je. Mám ještě jednu sadu, kterou chci použít na PDčku, tak uvidíme, co to udělá...
-
Tak po dlouhé době se opět "něco děje". Díky fotonávodu od KONNYho jsem konečně namontoval háčky do kufru i já :palec:
-
I novější vozy vydrží. Mám na své dvojce skoro půl mega na PDčku, v práci máme dvojku po face v 1,6 CR a i tam už je přes 400 a celkem OK, vůbec bych se toho nebál. A když srovnám pohodlí, tak je dvojka úplně jinde. Romix95: doufám, že už konečně budeš spokojené. Jezdit s kopajícíma brzdama je otřesná záležitost...
-
Hergot co s tema autama děláte, že Vám kopou pořád brzdy? To už není normální... Na jedničce sem dal sice ze spěchu komplet cimmermany, udělal jsem komplet nápravu (silentbloky i v nápravnici) a ani manželce, která jezdí brzda plyn to nekope... I to že brzdy zajíždíte strašně dlouho není normální... Romix95: Když už jsi kupoval nový desky, měl jsi vzít zrovna i ty kotouče od ATE, takto nemusíš být s výsledkem spokojen. Co mám vyzkoušený, tak brzdy fungují nejlíp, když jsou od jednoho výrobce a z jedné "řady" - když dáš lepší destičky na "obyč" kotouč, kotouč to většinou dlouho nepřežije ( neříkám, že je to pravidlo, ale moje zkušenost) Desky od Textaru jsem měl na autě jednou, kotouče Brembo, nevydželo to víc jak 2000km, do té doby jsem jezdil na obyčejných Ferodech a i ty vydrželi víc...
-
Pěkně se ti to rozrůstá ;) Normálně závidím :D To já teď budu dvojku prodávat, páč jsem místo toho pořídil něco většího... Přemýšlím, že bych časem pořídil nějakou 1.8T na "hraní"... Jinak jen taková otázečka, jaký použils brzdy? Vyděl jsem desky TEXTAR, ale kotouče nevím. Přijde mě divný, že to tak dlouho zajíždíš. Já jsem kdysi použil TEXTAR desky a BREMBO kotouče na doporučení, že nic lepšího dát nemůžu a kotouče to po pár km nedali (a to jsem jim žádnou čočku nedal...) Teď dávám jedině ATE a 100% spokojenost a co se zajíždění týče, stačí tak 100km a už brzdí jak mají (vyzkoušeno na několika strojích)
-
Smekám klobouk mistře. Je vidět, že to máš v malíčku :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: Mnohokrát děkuji, auto už jede jak oheň
-
Vidím, že to klaplo :palec:. Tož ať seš spokojené. Su teď tak zasekané, že sem neměl čas ani zjišťovat, jak to dopadlo :lol:
-
Tož ať ti to dobře dopadne
-
Mnohokrát děkuji pane :palec:
-
Aha, tady už je vlastně imo v budíkách. Dík moc, hned zítra to vyzkouším
-
Dělám něco špatně? Nebo kde by mohl být problém? Budu vděčný za každou radu
-
Mě se při vrácení vůbec neozvali. Manželka našla na internetu, že je to u nich normální a telefon že taky neberou (taky jsem zkoušel a nic). Peníze na účet nakonec dorazili, ale trvalo jim to...
-
Takže jakou jednotku potřebuji do mr12 pro MF volant? Když teď je tam: 5K0 953 521 BL
-
25 - 10 - 00 uložit, pak 01 - 10 - 00 uložit Zkoušel jsem i kodovat napřed motor a pak imo, ale nic Stejně jsem to dělal ještě na starších Golfech 3 a na Passatu B5 a pokaždé to fungovalo
-
Jak říkáš, to už je trochu jiná cifra... Pokud máš pincky s techničákama, tak to je :palec: :palec: :palec: Moje 250 je zatím bohužel v předrenovačním stavu (chystám se na to už dloooouho), ale s platnýma papírama a to se počítá :D
-
Mám Octavii z roku 1997, motor AGR. Kamarád má doma na ND Golf IV ze stejného roku a se stejným motorem, který má načipovanou jednotku. Chtěl jsem si dát tuto jednotku do Octavie, ale nejde mě přizpůsobit k jednotce imobilizéru... Přizpůsobím jednotku imobilizéru, přizpůsobím jednotku motoru a kontrolka IMO pořád bliká a auto chytne a zdechne. Zkoušel jsem i přizpůsobení jednotek v opačném pořadí ale nic. Přizpůsobení proběhne OK, ale kontrolka nepřestane blikat... Když vrátím do octavie svoji původní jednotku, nemusím ani IMO přizpůsobovat a vše je OK a auto funguje Číslo jednotky z Octavie: 038 906 018 AG Číslo jednotky z Golfa: 038 906 018 D Nevíte někdo, kde může být problém?
-
Tak to já mám ještě Jawu 250/623 ze 71, ale nějaká ta stará škodovka mě lákala (ideálně Octavia) když máme doma 1. generaci a druhou taky :D
-
Pěkná škodověnka :palec: :palec: :palec: Přemýšlel jsem na něčem podobným, ale nakonec jsem si koupil motorku :D :D :D
-
Opět nějaká ta maličkost, ale hlavně bude v kufru konečně vidět :D (první foto s LED žárovkou a druhé s LED panelem)
-
Na CC jsem objednával jednou a naposledy. V popisku bylo: originální díl a došlo to nejlevnější a nejhorší co mohlo. Kdyby byl u výrobku uveden správný výrobce, nikdy bych (po špatných zkušenostech s těmito výrobci) dané zboží neobjednal. Vrácení zboží sice proběhlo v pořádku, ale trvalo to poměrně dlouho... Každopádně už se těším na fotky ;)
-
Řízení poskládáno (konečně), čerpadlo vypadá že je OK, geometrie domluvená na úterý, takže :palec: Namontoval jsem i ty pedály a koženou ručku, ale vedle ní vypadá již letitá manžeta hrozně, tož se nedá nic dělat, už je objednaná :lol: Háček do kufru budu řešit snad během týdne Dneska jsem ještě udělal klasické servis a využil trochy chemie po dobrých referencích od kamarádu Každopádně odhaleny další nedostatky :pest: Na pravém zadním kole se seká ručka, takže pro jistotu a trochu klidu půjdou oba třmeny vyměnit a chladič už taky něco pamatuje...
-
:palec: :palec: :palec:
-
Konny: za fotky budu rád :palec: Romix95: dělám tak doma zatím všechno, většinou u tchána v garáži (spojky, rozvody, motory, podvozky, laky,...) ale teď tam mám původní sedačky z mé dvojky nachystaný na vytepování a náslený prodej a motorku, takže musela stařenka zůstat venku. Každopádně se blízká na lepší časy: už se dělá projekt (a všechny potřebné papíry pro stavební povolení) na garáž a do ní časem i zvedák
-
-
Tak "první selhání". Špatné spony na manžetách řízení způsobili, že se po ně dostala voda a řízení to vzdalo... Starší z vrakáču jsem nechtěl, nový je drahý, tož jsem koupil repas, tak snad bude OK... Kdyby nepršelo, už by Octávečka zase jezdila, tak snad o víkendu. Jinak další blbůstky přistály doma, jen doufám, že ten háček půjde někam přidělat. Nemáte někdo zkušenosti?
