Přejít na obsah

jajiN

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    1 471
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jajiN

  1. Tu jde krasne videt jak to vsechno kolem toho kola trpi :lol: Ale jinak musim uznat ze s tim lizem a jako komplet to je fakt pekca Ta cervena ma neco do sebe jen nechces to lizo dat do laku jako listy? Vim, ze bude trpet jak pes, hlavne v Ove, ale stalo by to za to :) Jinak jsem si vzal z Tebe konecne priklad a strhal folie
  2. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak to je jasne, ono zalezi na to kdo to auto k cemu ma. Ja casto vozim sestrenku (7) a bratranka (rok), babicku a sem tam dedu :) A proste diky tem sedackam neni vzadu moc mista. A kufr by se hodil taky vetsi, jelikoz o vikendech a patkach pomaham u nas na firme vozit ruzne baliky (bavlnu a ruzne prize). Takze doufam ze snad nekdy se stryc rozhoupe a koupi si nove auto a zdedim pasika :D
  3. jajiN

    FROGGY by jajiN

    :D Až si koupím Visiona :D No já bych chtěl spíše 1,9 TDI, a ty kilometry bych chtěl nějaké rozumné a nestočené. Pár kousků jsem na netu našel i ve full výbavě, ale kdo ví jak jsou na tom technicky :( To je vždy kámen úrazu EDIT: No jo co mi zbývá. Ale aspoň bych si rád zajel na OC sraz :) Uvidíme jak to vyjde časově
  4. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Jojo rozmyslel jsem si to :D Možná dostávám rozum, nebo nevím. Ale už nechci tak nápadné auto (ale třeba je to jako u Deka a za chvíli si to zase rozmyslím :D ). Takže to zůstane tak jak to je, maximálně vyzkouším na chvilku polep auta. Priority jsou teď jinde ( dovolená, najít si byt místo koleje, lítaní po soudech a tak, takže ani na to není nálada :( ). A když už auta, přemýšlím že to vyměním za Superba v naftě a automatu (sen )
  5. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Bohuzel 5mm se delaji bez strediciho krouzku je to jen roztec 5x100 :)
  6. Sakra Deko zavidim. Ja nemuzu jit tak nizko, pac potom dre kolo o matici na tlumici :D Ale do 1.4. snad dojdou podlozky pod kola a budu niiiiz
  7. Chci se zeptat, kdyz to teda budu tankovat +- na pul sem tam a bez prestavby, s motorem by se nemelo nic stat?
  8. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Tak dneska mame za sebou STK na dalsi dva roky :) Jinak jsem uz dal trosku do kupy ten vyfuk, zastrvil a zvedl, ale musi se znova cely rozebrat a poradne slozit :/ A taky jsem chtel dat niz ten predek, ale bohuzel kdyz to dam niz, tak mi dre kolo a tu matici pod pruzinou, a celkem fest, ze auto se ani nerozjede :( Takze to muselo nahoru. Takze potrebuju podlozky na predek 1cm, kdyby nekdo chtel ty moje soucasne co mam tedka 0,5cm tak klidne prodam. Jsou uplne nove, pouze vyzkousene :)
  9. Tak airbag by mel svitit pokazde, kdyz ho rozpijis, nebo ne? Jinak Deko to neni sranda, ale kruta realita :D
  10. jajiN

    Babitchka TDI

    Hustyyyy uz se tesim na fotky, az to bude vse na aute
  11. Deko, jelikoz dalsi sraz je na Aprila, tak doufam ze tam prijedes s pustenym majakem :lol: PROSIIIIM :lol:
  12. jajiN

    Octavia RS

    Presne tak :D Kdybych mel cas a chut, tak tam hned rvu zase ten koncovy tlumic INVIDIA :D Z toho sel strach i na 1,6MPi :D
  13. Az po me pujdou, muzu ti privezt auto na sundani folii, kdyz uz v tom mas takovou praxi?
  14. jaka skoda :( To by pridalo par koni :D :D :D
  15. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Vsichni se mi smejte za ten vyfuk :( Deko mi po nem na sraze chtel skakat, kolik vydrzi :( jsem jen student, moc seminarek, uceni a tak, takze az se najde cas, tak pod to lehnu a dodelam to Jinak dneska konecne vymeneno celni sklo. Na to jak sem si myslel ze peclive umyvam skla, tak s tim novym to je jako kdyby tam nic nebylo lesk jako blesk :D AMS AUTOSKLO v Ostrave mohu doporucit, pratelske jednani, super pokec A stredy kol do bile asi ne :( Pujdou cele na zeleno no :)
  16. jajiN

    Ostrava

    Bylo fajn, az na tu vlezlou timu http://jajintoy.rajce.idnes.cz/OC_sraz_-_4.3.2012/
  17. jajiN

    Nová koupě

    No ty kokos, to zjisteni asi nepotesilo coz
  18. jajiN

    Ostrava

    Tak je mozne ze se taky stavim :D zalezi na tom, v kolik prileti pritelkyne z Anglie :D
  19. jajiN

    Kubiikova OI

    Ja nasel u minuleho auta pri rozebirani parkovaci listek z roku 1998 :lol:
  20. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Kuci nehadejte se mi tu Jinak ted jsem malem pohrbil oktu :D Asi jsem trosku prepiskl zatacku a vyjel jsem z ni dost bokem :D Ruckoval jsem jak blazen, pomackal snad vsechny packy behem toho ale nakonec jsem to ustal A kdyz tak hezky tak sem i nafotil nejake fotky, kvalita nic moc, je to jen iPhonem Nebudu je tady davat, hodim odkaz primo na galerku, pac se mi zda ze tu mam v pomeru k ostatnim nejvic fotek :D :D :D http://jajintoy.rajce.idnes.cz/Octavia_RS_Greenline
  21. jajiN

    FROGGY by jajiN

    Deko: jojo to az pristi tyden snad :D a aji niz to pujde no :D Jinak abych rekl pravdu, premyslim, ze to necham stribrne, at to moc nepouta pozornost no
×
×
  • Vytvořit...