Přejít na obsah

PetrRS

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    724
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele PetrRS

  1. tak nakonec sem to nechal vedle Auparku (ráno se tam nedalo vjet) na parkovišti byly 4 vyhrazená místa pro PČR tak sem to šoupnul hned vedle a kokina tam zůstala ...
  2. na světlech sou odpory tak to chybu hlásit nebude
  3. Atrium, dík za tip Na webu píšou parkování o víkendu zdarma tak to zkusím tam.
  4. Ahoj poradí nějakej Hradečák kam "bezpečně" na víkend zaparkovat auto nejlíp poblíž hlavního nadraží? Díky
  5. tak sem na to znovu koukl a maj tam jen RS rozlišení motorizace tam není tak nevim http://www.bsrczech.cz/produkt/sportflow-4004122/skoda-octavia-ii-rs-2006-2012
  6. PetrRS

    Black Sheep

    Tak jdou koupit silnější ale zas budou trpět ty vzpěry a panty, ono stačí fakt trošičku, možná tam mám někde bordel na pantu ještě to zkounu pořádně
  7. počitám že nikdo nic, ale kdysi sem se ptal co jak bych mohl vylepšit auto u BSR krom čipu a tam psali odkaz na výfuk kterej byl pro TSI
  8. PetrRS

    Black Sheep

    Kupoval sem je přes bazoš za 333kč, ale co sem koukal tak píšou že to pod 10 stupňů celsia nemusí fungovat. Na těch neorigo to běhalo i pod 10 pač byly asi silnější, ale zase mlátily s kufrem. Člověk se bál o pant a nakonec to odnesla vzpěra.
  9. PetrRS

    Black Sheep

    Jedna na plechu Neorigo vzpěry na kufr nebyl dobrej nápad, předevčírem se jedna rozpadla. Tak sem napsal kamarádovi do Škodovky o nový originály, dnes sem to dal na auto i s modrejma pružinkama. Bohužel ale nefunguje automatické otevření kufr na DO. Jen to odskočí jako bez pružinek. Ach jo :(
  10. PetrRS

    Zimní pneumatiky

    královehradecký kraj - Hradec Králové, Jaroměř, Dvůr Králové a okolí ... (možná jednou na hory) neříkám že nechci šetřit ale zas kupovat nejdražší pneu mi taky příjde mimo. Proto si rád vyslechnu pár zkušeností ...
  11. PetrRS

    Zimní pneumatiky

    Ahoj, nemá někdo typ na slušný zimáky na O2 RS 225/40/R18? Slušný pneu co nestojí ranec, nájezd listopad až dejme tomu březen bude okolo 3000km Díky za rady
  12. PetrRS

    Black Sheep

    menší opláchnutí ...
  13. super maska kde ti lakovali auto a cena?
  14. povedená úprava fotek, moc pěkný
  15. volant zatím nemám, sem z východních čech
  16. Ahoj, byl by tu někdo ochotnej vyměnit mi volant v autě? Chtěl bych z OIII RS MF s pádlama na svoji OII RS Na kolik by to přišlo? Díky
  17. PetrRS

    Black Sheep

    na to sem moc velkej amatér aby upravil foto na nějakej spešl odstín barvy, u mě to taky neodpovídá ta zlatá ale dělal sem si to jen pro představu
  18. super kára, mám stejnou a jezdí se v tom parádně. když o tom tak přemýšlím mě by se zas hodili černý hagusy, teď mám stříbrný :)
  19. PetrRS

    Black Sheep

    hmm ta tmavší vypadá líp, připomíná mi barvu co se dává na kola u Subaru
  20. PetrRS

    Black Sheep

    v listopadu jde auto na renovaci laku, předek novej lak zbytek auta se opraví jen lokální poškození, pak rozleštit a navokovat na prosinec mám v plánu renovaci ALU a přemejšlim o barvě na alu a napadla mě zlatá k tomu by se pak do zlaté hodilo pár detailů aby to ladilo v pc sem si trošku pohrál s jednou fotkou jak by to mohlo vypadat.
×
×
  • Vytvořit...