k tomu ťukanci, je to hnus a bezohlednost nedávno sem byl svědek toho jak to borec nacouval koulí do auta předemnou až to zapraskalo (musel to cejtit i slyšet) ten vocas ani nevylez ven a na frajera začal odjíždět pryč, když sem převlíkal malou všimnu si že do toho nabouranýho auta nastupuje ženska s dítětem tak sem za ni došel a řek ji co se stalo a dal ji zapsanou registrační značku
Díky všem co přijeli, bylo se na co koukat a prohodit pár slov. Jako můj první srazík kde sem byl dávám palec nahoru. Příště třeba klapne nějaká spanilka po HK Budu se těšit na další, snad dojede víc aut, rád bych se koukl i na nějakou III
Taky dobrý, jako vešlo by se toho tam ještě víc jen bobky sem měl z těch 3m prken, měl sem je tak 10cm od předního okna a 15cm od výka kufru. Jel sem s tim jak s hnojem (předjelo mě hodně aut) :D i trabant
dám pozor snad to půjde, přiložím na auto kouknu o kolik je potřeba ho ohnout a pak ho strčím do vyhřívacího boxu na 80°C tak na půl hodinky pak by to mělo jít líp
Já kupoval celou sadu nálepek defakto kvůli volantu, no nakonec sem to nalepil všude. Na masce katastrofa do tejdne se zkrabatěla a začla se odlupovat Na kufru to samý Auto stojí celej den venku a to slunko ty nálepky nedávaj Na volantu jakž takž ale už se taky začíná kroutit (furt to ale vypadá celkem slušně) Na pokličkách je to ok tam kupodivu drží a nekroutí se je to nalepený defakto na rovný ploše. Podle mě vyhozený peníze i když to stálo lehce přes kilo. Na netu sem našel znak přední z Rapida a znak zadní z Fabie III každej za 180kč i s dph u firmy Autodíly Štancl V pondělí to příjde nahodim na auto a bude klid
dnes sem se dokopal k tomu sundat držáky RZ, přední RZ je přišroubovaná (byla už i v držáku) a zadní je přilepená oboustrankou Pattex (prý udrží 80kg) najeto něco málo přes 200km a návštěva myčky a zatím nespadla tak snad tam zůstane ...