-
Počet příspěvků
724 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele PetrRS
-
"zkontrolujte osvětlení registrační značky" mě omejou. řikám si asi špatnej kontakt tak to zase rozdělám s tím že to prostříknu konkorem, rozdělám jedno světlo udělám a gut rozdělám druhý a to se mi rozpadlo v ruce jak bylo sežraný. WTF 5 let starý auto a už to takhle trpí. Tak sem objednal komplet led nový světýlka na SPZ :(
-
dnes proběhla akce "LED" osvětlení registrační značky osvětlení zavazadlového prostoru stropní osvětlení vpředu a vzadu a světla pro čtení osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách dveřní varovné svítilny osvětlení schránky spolujezdce Ledky sem nakoupil od člena fóra Fireee Montáž celkem v pohodě jen bych nakopal do zadku toho kdo tahal a připojoval kabely k lampičkám v kufru, vyndal sem lampičku a konektor zůstal za plastem pač byl krátkej kabel tak sem musel sundat i kus plastu a zas to zapojit. Až se budu motat kolem auta večer trochu to pofotim ;)
-
tak to bude asi fakt to jednotkou BT
-
-
no budu to muset prozkoumat kde je chybka
-
kurdě tak proč mi nemluví?
-
asi budu za lamku ale zeptám se, umí columbus navigovat i hlasově? u mě nemluví tak musim fur čumět na maxík nebo na columba aby věděl kam jet. dík za info
-
stenly co se ti zobrazí na maxidotu za symboly po připojení telefonu?
-
jsem ze Dvora Králové ;)
-
Tak sem to zkusil u sebe. Vlezu do auta otocim klickem mobil se pripoji k radiu, pod operatorem se objevi tri symboly baterie, bt, prehravac. Zapnu hudbu v mobilu nikde nic nehraje, v radiu prepnu na media bt audio a uz to vali
-
jak si přišel na Jaroměř?
-
no měl sem za to že zapneš BT a zapneš hudbu v telefonu a bude to hrát přes rádio to zkusim u sebe
-
mě Columbus ukazuje správně, tj když mám překážku vzadu vpravo hlásí to vzadu vpravo asi máš prohozený čidla
-
-
Na výletě Osvětim Polsko, jízdu sem si užíval naplno, při 160ce na dálnici průměrná spotřeba pod 6 litrů. Auto jelo jak víno
-
ten subwoofer by mě taky zajímal, ne že by SS nebasovalo ale není to ono
-
dneska sem si trošku pohrál očištění světel, zamaskovaní a následná aplikace racerdipu a výsledek se myslím povedl
-
Sammael_RS: byla to pecka, já i malá sme se zasmáli marekczek: dírů? možná myslíme to stejný já si všim vystouplího asfaltu tak o 10cm takovej kousek v tom kopečku. To máš velký štěstí že se nic nestalo. Přitom jak je to dlouho co se to opravovalo, za to bych jim ukop hlavu. Odfláknutá práce edit: trochu sem zkoumal záběry z kamerky a našel tohle je to ono? na fotkách to moc vidět není ale je to dost velký ...
-
krasavica, ten lak máš parádní, tak ať dobře slouží
-
-
ne ne, jel sem z DK do HK ve městě 50-60 a mimo město 90-100 (v tu chvíli nejpomalejší RS v republice) kdybych jel dál šlo by to asi ještě dolů trošku
-
-
dík za link jj ten plastovej je hezčí, dá se mejt a dá se na něj dát třeba hydrografika :) a dnes dorazil balíček
