Přejít na obsah

PetrRS

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    724
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele PetrRS

  1. PetrRS

    Black Sheep

    "zkontrolujte osvětlení registrační značky" mě omejou. řikám si asi špatnej kontakt tak to zase rozdělám s tím že to prostříknu konkorem, rozdělám jedno světlo udělám a gut rozdělám druhý a to se mi rozpadlo v ruce jak bylo sežraný. WTF 5 let starý auto a už to takhle trpí. Tak sem objednal komplet led nový světýlka na SPZ :(
  2. PetrRS

    Black Sheep

    dnes proběhla akce "LED" osvětlení registrační značky osvětlení zavazadlového prostoru stropní osvětlení vpředu a vzadu a světla pro čtení osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách dveřní varovné svítilny osvětlení schránky spolujezdce Ledky sem nakoupil od člena fóra Fireee Montáž celkem v pohodě jen bych nakopal do zadku toho kdo tahal a připojoval kabely k lampičkám v kufru, vyndal sem lampičku a konektor zůstal za plastem pač byl krátkej kabel tak sem musel sundat i kus plastu a zas to zapojit. Až se budu motat kolem auta večer trochu to pofotim ;)
  3. tak to bude asi fakt to jednotkou BT
  4. ani se na maxidotu nemůžeš přepnout na telefon? takhle to vypadá u mě, viz. foto
  5. no budu to muset prozkoumat kde je chybka
  6. kurdě tak proč mi nemluví?
  7. asi budu za lamku ale zeptám se, umí columbus navigovat i hlasově? u mě nemluví tak musim fur čumět na maxík nebo na columba aby věděl kam jet. dík za info
  8. stenly co se ti zobrazí na maxidotu za symboly po připojení telefonu?
  9. PetrRS

    Black Sheep

    jsem ze Dvora Králové ;)
  10. Tak sem to zkusil u sebe. Vlezu do auta otocim klickem mobil se pripoji k radiu, pod operatorem se objevi tri symboly baterie, bt, prehravac. Zapnu hudbu v mobilu nikde nic nehraje, v radiu prepnu na media bt audio a uz to vali
  11. PetrRS

    Black Sheep

    jak si přišel na Jaroměř?
  12. no měl sem za to že zapneš BT a zapneš hudbu v telefonu a bude to hrát přes rádio to zkusim u sebe
  13. mě Columbus ukazuje správně, tj když mám překážku vzadu vpravo hlásí to vzadu vpravo asi máš prohozený čidla
  14. PetrRS

    Black Sheep

    umyto, vyluxováno a ještě sme stihli zmrzku :D
  15. PetrRS

    Black Sheep

    Na výletě Osvětim Polsko, jízdu sem si užíval naplno, při 160ce na dálnici průměrná spotřeba pod 6 litrů. Auto jelo jak víno
  16. ten subwoofer by mě taky zajímal, ne že by SS nebasovalo ale není to ono
  17. PetrRS

    Black Sheep

    dneska sem si trošku pohrál očištění světel, zamaskovaní a následná aplikace racerdipu a výsledek se myslím povedl
  18. PetrRS

    Black Sheep

    Sammael_RS: byla to pecka, já i malá sme se zasmáli marekczek: dírů? možná myslíme to stejný já si všim vystouplího asfaltu tak o 10cm takovej kousek v tom kopečku. To máš velký štěstí že se nic nestalo. Přitom jak je to dlouho co se to opravovalo, za to bych jim ukop hlavu. Odfláknutá práce edit: trochu sem zkoumal záběry z kamerky a našel tohle je to ono? na fotkách to moc vidět není ale je to dost velký ...
  19. PetrRS

    Tereska

    krasavica, ten lak máš parádní, tak ať dobře slouží
  20. PetrRS

    Black Sheep

    já koukal v kině na Dory a kokina si dávala "koupel"
  21. PetrRS

    Black Sheep

    ne ne, jel sem z DK do HK ve městě 50-60 a mimo město 90-100 (v tu chvíli nejpomalejší RS v republice) kdybych jel dál šlo by to asi ještě dolů trošku
  22. PetrRS

    Black Sheep

    nálepka na autě krásná spotřeba na cestě do HK
  23. PetrRS

    Black Sheep

    dík za link jj ten plastovej je hezčí, dá se mejt a dá se na něj dát třeba hydrografika :) a dnes dorazil balíček
×
×
  • Vytvořit...