Přejít na obsah

PetrRS

OctaviaClub
  • Počet příspěvků

    724
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele PetrRS

  1. v neděli objednáno v úterý to bylo na poště a dnes sem si pro to dojel, hned rozbalil a dal do auta zatím vůně cherry, voní krásně. Díky
  2. Pawouk01 díky za fotečky, mohl sem to zkouknout aspoň takhle když to letos nevyšlo
  3. Sniper_2003 - filtr KN a čistící sada, super domluva, parádně zabalený. Díky za obchod
  4. Fireee - nakupoval sem ledky, super domluva, rychlé odeslání. Díky za obchod
  5. Zdravím je ještě k mání? Měl bych zájem
  6. PetrRS

    Black Sheep

    v pondělí objednanej na chip
  7. PetrRS

    Black Sheep

    je koupená na Trucksrazu ve Zlíně, tam to dělali dva borci, černej podklad stříbrný písmo za 350,-
  8. O2 Combi v pátek v Březůvkách u Zlína na Truck Srazu, už byl večer a já si řekl že ho blejsknu ráno, bohužel už bylo auto pryč
  9. PetrRS

    Black Sheep

    Není to tak těžký stačí sundat páčku na otevírání kapoty zezadu má takovej bazmek co se musí vyndat pak vysuneš páčku ven, na tom bočním plastu je jeden šroubek a jak sundáš ten plast dostaneš se na tu opěrku ta je taky přišroubovaná
  10. PetrRS

    Black Sheep

    a je tam, byl to celkem boj ale podařilo se
  11. PetrRS

    Black Sheep

    Je to pecka sviti to tak 2x tolik oproti klasickym zarovkam. Neoslnuje. Vcera ve 23:00 u baraku sem zamknul odemknul zamknul odemknul krasne to sviti. Dnes dorazila operka nohy v patek budem montovat
  12. PetrRS

    Black Sheep

    ještě pár foteček, jen škoda že tu barvu moc telefon nepobral všechno svítí krásně bíle s lehkým nádechem modré
  13. PetrRS

    Black Sheep

    jenže nemaj skladem ;) já je měl druhej den doma
  14. PetrRS

    Black Sheep

    850 je pěknej přestřel já ho mám za 418 + pošta http://www.autodilyjimo.cz/led-osvetleni-spz-skoda-octavia-ii-09-13-roomster-canbus-p12304
  15. PetrRS

    Black Sheep

    Ahoj, dával si někdo opěrku nohy do auta? jde to v poho nebo si mám dát na něco pozor? zítra mi má přijít Dík
  16. krásná Octavia a krásně vyfocená PS: kde je to focený?
  17. super fotečky, koukám i Máša dorazila na sraz :)
  18. PetrRS

    Black Sheep

    Mračítka jsou zatím provizorní (stříknutý racerdipem) hold není to lak a a je to na tom poznat Až pude předek na novej lak tak se koupí mračítka a nechaj se taky stříknout, masku budu muset taky koupit novou tahle už má pár zásahů od kamínků a mám v hlavě dvě varianty. vršek masky do laku a usměv nechat chromovej vršek masky do laku a usměv dát do matný černý JJ, s ledkama to svítí parádně (nemám rád to nažloutlý světlo za žárovek)
×
×
  • Vytvořit...