Mračítka jsou zatím provizorní (stříknutý racerdipem) hold není to lak a a je to na tom poznat Až pude předek na novej lak tak se koupí mračítka a nechaj se taky stříknout, masku budu muset taky koupit novou tahle už má pár zásahů od kamínků a mám v hlavě dvě varianty. vršek masky do laku a usměv nechat chromovej vršek masky do laku a usměv dát do matný černý JJ, s ledkama to svítí parádně (nemám rád to nažloutlý světlo za žárovek)