Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

datel.1

Uživatelé
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Borci poradí někdo ? Sehnal jsem rádio z Yeti (odblokované). Normálně funguje, rádio, Mp3, spárování s tel, MV také, ale jak zařadím zpátečku, tak display nezobrazuje žádné informace o couvání (čárky). Tak jsem tam dal nazpět Swing a tam to frčí ... Poradí někdo ? Předem díky za radu.
 2. datel.1

  Rcd 330

  Borci poradí někdo ? Musel jsem koupit další Octavku 2 FL 2012, (prostě do mě vletěl kamion a totálka...) Tato druhá Octávka už má zadní senzory. Autorádio Bolero z Yeti jsem zachránil a vložil do nového auta. Rádio funkční, MV také, ale jak zařadím zpátečku, tak display nezobrazuje žádné informace o couvání (čárky). Tak jsem tam dal nazpět Swing a tam to frčí ... Poradí někdo ? Předem díky za radu.
 3. Jardo díky, 295 t.k. je celkem dost, tak to nemusím mít strach ... 🙂 Jinak olej jsem vždy měnil každé jaro a nájezd kolem 10-11 t.k. a jedině Castrol EDGE 5W40 LL. Teď jsem jenom zvědavej, kolik pojišťovna vyplatí podle nějakých jejich tabulek za totálku a hlavně za jak dlouho, protože oni mají na vše čas ... Už jsem skoro měsíc bez auta a to je šíleny ...
 4. Nazdar borci, bohužel jsem přišel o své auto 1,4 TSI 2012 (92028 Km) (nehoda nevlastní vinou). Vletěl do mě kamion a bohužel totálka... Chci koupit jeté to samé 1,4 TSI protože s tímto motorem jsem byl dost spokojen. Teďka neustále myslím na rozvody a jaké minimálně staré auto mám koupit. Nevíte v jakém měsíci a rok výroby se dávaly ty lepší a silnější rozvody ? Mám pocit, že to bylo nějak polovina roku 2011 ... ? Nemohu to na netu někte najít ... Dále jaký kilometrový nájezd vlastně tento motor zvládne ... ? Nechci zase kupovat auto, které má najeto 150000 a více ... Díky za rady !
 5. datel.1

  Rcd 330

  Myslím že 330 prodáš rychle, je o ni velký zájem a ještě k tomu když je zelené podsvícení a startovací logo Škoda. Navíc 330 pěkně vypadá a má také velký a čitelný display.
 6. datel.1

  Rcd 330

  Navigace není, tohle je Bolero Yeti, To by musel být Columbus - vypadá úplě stejně, jen má ještě jeden slot na SD kartu pro mapy a místo tlačítka MUTE je tlačítko NAV. To já naštěstí nepotřebuji, mám zakoupený Sygic. Ale i tak se dá rádio propojit přes USB s telefonem (MirrorLink). Jinak rádio má vestavěný BT, takže spárováni s telefonem proběhne okamžitě a funkčnost HF je v pořádku. Nemusí se kupovat zvlášť BT jednotka ! Jen u tohodle Bolera je mikrofon zvlášť, tzn. kabel s mikrofonem se má navést sloupkem do stropní lampičky (v lampičce už je připraven otvor na mikrofon). To ale zase taková hrůza není, je to za pár minut navedené. Někdo si mikrofon nedává přímo do lampičky, ale nechá ho vystrčený jen někde u rádia třeba za volantem, nebo pověšený na sloupku (Airback).
 7. datel.1

  Rcd 330

  Zdarec, koupil jsem to od borca přes inzerát. Na rádio nebylo potřeba ani PIN, ani nějaká ochrana. Prostě jsem nasadil rádio místo starého rádia Swing a je to. Jediné co bylo potřeba, tak napájecí konektor (redukce) MOST, protože Škoda Yeti to má jinak. To mi borec poslal taky, takže jsem nemusel nic shánět. Anténní vstup je stejný, tzn. dvojfakra konektor. Je to lepší jak RCD 330 a to rozhodně ! Je to v češtině, ukládání stanic s názvem stanice, automatické přelaďování silnějších stanic (AF) to RCD 330nemá ! A hlavně dokonalý zvuk. 330 byla zvukově strašná... Díval jsem se před chvílí na Sbazar a borec ho tam prodává za 5.000,- pod názvem MIB2 . Já jsem ho koupil za 9.000,- Ale pozor, slyšel jsem, že rádií je více druhů, mám na mysli verzi SW a tam u některých je ta ochrana. Moje číslo zařízení je 5L0035200A. Je nutné se domluvit s borcem od kterého kupuješ rádio, prostě zjistit veškeré informace s kompatibilitou jiných vozů....
 8. datel.1

  Rcd 330

  9.000,- Vím, že je to dražší než RCD 330, ale stojí to za to ... Už měnit nebudu a tohle zůstává !
 9. datel.1

  Rcd 330

  Vyřešeno, rádio RCD 330 letěla pryč a dal jsem Bolero z Yeti a maximální spokojenost !
 10. Zdarec borci, také jsem musel teď v lednu měnit vodní pumpu, začala mít podivné kovové zvuky a začala téct, (vymlácené ložisko). Najeto 86200 - to moc dlouho nevydržela... Jinak s motorem absolutní spokojenost !
 11. Také bych bral takové rádio do mé Octavie 2 po FL (2012), ale vůbec nevím co bych měl v autě měnit za redukce, aby vše vungovalo ... origoš rádio mám Swing, zvukově hraje dobře, ale nedám tam USB, nebo SD ... MIB2 ani nevím, jak pořádně vypadá zezadu ohledně připojení napájení + antény a jestli je vněm přímo BT jednotka pro spárování telefonu pro volání ... Vím, že tohle rádio je drahé, ale zase určitě lepší, jak nějaká Čína ...
 12. datel.1

  Rcd 330

  Nazdar borci, také jsem zakoupil rádio RCD 330 Plus (6RD 035 187A)(výrobce Desay). Přehození rádia (Octavia II 2012, takže po FL) proběhlo v pohodě, pasovalo jak napájení, tak anténa - jen jsem musel použít anténní redukci Fakra konektor 2/1 a jiný rámeček. Spárování BT ryhlé, dobře se volá a protistrana spokojena s hovorem, takže vestavěný mikrofon asi dobrej s dobrou citlivostí. Rádio/ladění je celkem dobré a ukazuje názvy stanic. Dysplej ukazuje i venkovní teplotu, což mám radost. Co mě ale nepotěšilo, to je celková kvalita zvuku, je to takové plechovější... Původní rádio Swing bylo radost poslouchat, prostě dokonalý zvuk jak spodek, střed a výšky ! Asi to je tím, že rádio Swing má v nastavení zvuku ještě Loudness, což sakra pomůže ve výsledné zvukové barvě. U 330 mám bass naplno a zvuk (myslím podání basů) je takové ošizené, střed a výšky pěkné. Zkoušel jsem pustit ve 330 testovací zvuk a např. 25, 31,5, 40, 50 Hz až po 12.5 kHz, jako rádio to dalo celkem slušně, ale výsledný poslech Mp3 (nějaké skladby) je to jakýsi neůplné, prostě chybí spodek ... Škoda, že menu rádia je pouze v AN, nebo čína, mohla by se někde stáhnout čeština, ale netuším kde-asi neexistuje... Další věc, která mě zaráží je ta, že když poslouchám USB Mp3 - vypnu zapalování a po znovu zapnutí (po pár minutách), tak Mp3 začne hrát opět od začátku playlistu. U jiných rádií začne Mp3 hrát z místa, kde se vypnulo rádio. Nepřišel jsem na to, kde se to nastavuje, asi nikde... Rád bych do budoucna napojil zadní kameru, ale mám pocit, že budu muset pomocí diagnostiky něco nastavit, protože při zařazení zpátečky 330 (display) nic neukazuje, asi auto o rádiu neví. No musím někde sehnat nějaké informace o tomhle rádiu ... Jestli někdo máte zkušenosti s rádiem, tak napište. Díky předem.
 13. Bylo to opravdu pojistkou č.15 5A ... Byla provedena výměna za novou a je klid ...
 14. Nazdar borci, potřebuji radu... V zavazadlovém prostoru jsem chtěl vyměnit na levé straně žárovku, ale při vysunutí jsem se dotkl šroubovákem plíšků (tím pádem jsem to zkratoval) a přestalo svítit i osvětlení interiéru ... (mohu otevírat jakékoliv dveře a nesvíti ani interiér).Pojistky jsem proměřil a vše jsou dobré ... Nějaká rada, co jsem mohl odpálit ? Předem děkuji.
×
×
 • Create New...