Jump to content

Mildee

Uživatelé
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutrální

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. Tlumiče bych z vlastní zkušenosti už volil jen originál případně něco jako ST Suspensions, takové ty sachsy, bilsteiny apod za moc nestojí. Měl jsem vyteklé všechny tlumiče, dal jsem bistein B4 a vůbec žádný rozdíl jsem nepoznal 🤣 Teď se chystám dát pružiny Eibach pro kit, případně časem pořídím něco lepšího. Levné stavítko jsou vyhozené peníze.
 2. Mildee

  Cena alu 7,5x18

  To jsou kola Thermisto ze Superba. Mrkni na podobné inzeráty, kolem 8k by se asi daly prodat, možná i víc, ale těžko posoudit stav z fotky.
 3. Ty Borbety mají o 50% nižší cenu, ale taky o 50% vyšší váhu. Kupovat levná aftermarket kola jsou vyhozené peníze, ale na to si každý musí přijít sám.
 4. Maxidot bez údajů není maxidot, rád bych viděl fotku
 5. To není rozdíl v kvalitě aut, ale uživatelů.
 6. Řadička je z Kokodáka jestli se nepletu, taky by mě zajímalo, jak to tam sedne. Mám svoji už celkem jetou a přemýšlím nad výměnou.
 7. Budeš měnit podsvícení toho panelu? Teď je červené není? Mě to taky celkem láká, ale bude s tím asi sraní
 8. Pořiď si PolarFis a budeš to mít na maxidotu
 9. Škoda, že to nebylo dřív, 2 týdny zpět jsem kupoval nový.
 10. Otázkou je, proč chceš vlastně resetovat tu RJ, tím bych začal.
 11. Začal bych tím, že bych vyměnil ten hydroštel, je to otázka cca 500kč nebo tak něco, jsou i lidi, co jej mění s každou výměnou oleje.
 12. Taky jsem měl chvilku nové Bravurisky, ale celkem hodně hvízdaly při rozjedech a to nejsu žádný závodník. Na RS to není úplně ideální obutí. Uvidíš sám no.
 13. Nedávno jsem dělal celou zadní nápravu, při tého přiležitosti jsem dal zadní těhlice z passata B6. Je tam jen jiný krycí plech brzdového kotouče, 4 díry místo 3. Všechno sedí, podložka pod ložiškem je i tady. Origo těhlice cca 5,5kg, hliníková cca 3,0kg. Plánuju totéž udělat vepředu.
×
×
 • Create New...