Jump to content

Mildee

Uživatelé
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,476 profile views

Mildee's Achievements

6

Reputation

 1. Tlumiče bych z vlastní zkušenosti doporučil originál RS, případně lepší Bilstein B6 nebo B8, levnější druhovýroba je naprosto žalostná. Kdybys chtěl i lehce ponížit, tak pružiny Eibach Pro Kit. Komfort jak u série, vzhled nebe a dudy.
 2. Umýt, odmastit a sledovat odkud to teče, na tomto bordelu nic nepoznáš, od klávesnice už vůbec ne.
 3. https://www.autowerks.cz/cs/skoda/maxton-design-maska-chladice-skoda-octavia-ii-octavia-ii-rs-v-2-18796.html
 4. Mildee

  Blue RS

  Contíky jsou super, já jsem do teď jezdil šestky, nové budu dávat zase Sport Contacty. OZ hledej z druhé ruky, nové stojí nesmysl. Já mám ultraleggery na léto i na zimu (19"+18") jsou o nějaké 2 kila lehčí proti seriovým Zenithům a je to i docela poznat, je to velmi snesitelné i v 19" 235/35
 5. Jo, Digitun je v pohodě, dělá to na dálku přímo ten Polák, oni jsou jen prostředník, tak nějak jsem to prostředník. Už jsem to řešil s LKM. Nechal jsem si tam dělat motor, rovnou s K04, ale vázně mi to na převodovce, kde mám soft od TVS a nejde to přehrát, musím s tím k Pietro Care a to mám přes půl republiky + tam budu muset dvakrát, nejdřív stáhne SW z převodovky, pak musí poslat do TVS a ti mu následně pošlou můj sériový soft, luxus 🤣
 6. Autowerks rači ne, u LKM stojí v trávě Šíro, které nezvládlo jejich úpravy, má tam už čtvrtý motor a došla mu trpělivost, tak to odvezl k Lukášovi. Mimochodem stavěl motor do té jejich RS3, že "na to neměli čas" a teď to vydavají za vlastní projekt 😄 Jinak k věci, nevím kolik natlačí K03 u 1.8, přes 200HP se dostaneš určitě. Kdybys chtěl dávat turbo K04, bylo by dobré dát tvrdší pružiny na výfukové ventily, jinak to při vyšších točkách může špatně dovírat.
 7. Ten alarm ti nejspíš bude spouštět ta sedačka, když se samovolně pohybuje, tím bych začal.
 8. Mildee

  BOLERO

  1. ne 2. ne 3. ne jelikož 1 4. ne 5. umí přehrávat hudbu z SD karty a má v sobě měnič na 6 CD, obojí má podstatně lepší zvuk než BT BT jednotku má v sobě jen Amundsen+
 9. Mildee

  Blue RS

  Clubsport desky jsou něco úplně jiného než klasické OEM desky, pro tyto kotouče určitě dobrá volba. Jinak ty vibrace nemusí být přímo od kotoučů nebo brzd jako takových. Zkontroluj silent bloky na ramenech a veškeré čepy na přední nápravě.
 10. Jestli máš ESP, tak by to chtělo lepší kapalinu. Každopádně modrou bych tam asi nelil, jinou než žlutou jsem dot 4 ještě neviděl.
 11. Mikrospínač v zámku, nejjednodušší je vyměnit celý zámek.
 12. Brzdy bys tam myslím dostal, jen je potřeba o kousek delší šrouby. Předpokládám, že 18z jsou chycené klasicky z vnější strany těhlice. Širší mi to nepřijde, ale změřeno nemám. Každopádně držím palce s motorem.
 13. Hlíníkové těhlice jsi do předu nedával? O těch ramenech jsem taky uvažoval, jsou rozměrově stejné nebo se nějak liší? Nemáš někde číslo toho horního uložení? V čem se to liší od Octávky?
 14. Mildee

  Blue RS

  V tom odkazu je to správně, poslali ti to špatně. Zkus kontaktovat obchod, myslím, že by ti to měli nějak bezplatně vyměnit. Mám s podobnýma e-shopama vesměs jen dobré zkušenosti, vždy se všechno rychle vyřešilo.
 15. Osobně nejsu velký fanoušek adaptérů redukcí apod, ty macany vyjdou podobně, hodně záleží jaké zvolíš kotouče. Značka ideál jsou clubsporty, které váží pod 10kg, ale taky stojí celkem raketu.
×
×
 • Create New...