Jump to content

Mildee

Uživatelé
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutrální

Recent Profile Visitors

1 055 profile views
 1. Já to tam nemám, prý je k tomu potřeba novější firmware a v mém případě i v budíkách, nesynchronizuje se mi čas na rádiu.
 2. Mildee

  Blue RS

  Rádio dej MIB2 Bolero a budeš mít po zelené, jen předělat tlačítka 🙃
 3. Telefon v přihrádce u spolujezdce?
 4. Mě teda přijde lepší uzavíratelný kastlík, tady toto vypadá jak facelift přihrádky z favorita. Telefon mám většinou v kastlíku, ničemu nevadí, že jde kabel z loketky.
 5. Taky mám MIB, po výměně getway mi PF přestal ukazovat nějaké hodnoty, tak jsem to vytáhnul a nahrál znovu, jinak jsem s tím problém neměl. Zpátky jsem to ještě nedával, su zvědavý no.
 6. Fotku bohužel nemám a na autě se dělá motor, tak se k tomu momentálně nedostanu. Mám to v tom výklenku úplně vlevo, nijak to nezavazí a je to krásně přístupné. Myslím, že tam býval i origo aux konektor, když to někdo měl. Jinam to tam smysluplně nedáš.
 7. USBčko na smart link mám vyvedené v loketce. Musí se lehce z jedné strany lehce zbrousit, ale nic hrozného. Taky jsem přemýšlel kam by to šlo dát, ta loketka mi vyšla jako nejlepší možnost.
 8. Mildee

  Blue RS

  Boží ponožky 😀 jinak kola pěkná, za sebe preferuju nižší hmotnost, je to pak celkem znát na komfortu. Btw kolik váží takové obuté kolo?
 9. Mildee

  Kola

  Koupil sis 1.8 TSI a jsi špatný z rozměru ráfků? V první řadě sis měl počíst o těch motorech. Co se týče kol, tak na konci techničáku, bývají uvedené alternativní rozměry pneu, tam by jsi měl mít dopsány další rozměry. Tvoje první auto co?
 10. To buď rád, že nemáš centrál, to pak teprv dělá psí kusy 😄 měnil jsem nedávno celý zámek, asi stačí vyměnit jen mikrospínač, ale je to trochu pracnější.
 11. Mě na CCZA chcalo gufero na klice, měl jsem obdobnou spotřebu oleje pod autem byla sem tam loužička a podlahu jsem měl zespod zakonzervovanou olejem 😀
 12. Mildee

  Blue RS

  Na 1.8 TSI to jde samozřejmě taky, jsou to v zásadě téměř identické motory. No je to něco takového, toto je na výstup z turba k IC, plus je třeba ještě nějaký dv relocation kit. Ten DV není na turbu jako u K03, ale u škrtící klapky.
 13. Mildee

  Blue RS

  K04 plug & play dělá i turbo servis Plzeň tady nic méně mi to nebylo doporučeno. Taky to teď řeším, budu dávat origo K04 0064 Borg Warner, vychází nějak do 30k, jen se musí lehce doupravit výstup a přemístit DV ventil.
 14. Mildee

  Blue RS

  Máš to luxusní, s tou kvalitou volantů jsem slyšel to samé. Sám mám najeto přes 300tkm a volant je pořád moc pěkný, decentní ošoupání je jen dole u toho spodního ramena, kůže úplně v pořádku, nedivím se, že lidi kupují smotané dvojky a nikdy na to nepřijdou 😄 Co se týče kol, na R19 jde zapsat 235/35 a 225/35. Já mám ten širší rozměr, kola OZ Ultraleggera 8,5x19 ET45 a je to úplně cajk i při plně naloženém autě. Nepohodlné mi to nepřijde, kola jsou o pár Kg lehčí než origo R18 + mám hliníkové těhlice z Passata B6, to je mínus dalších pár Kg neodpružené hmotnosti.
 15. Mildee

  Blue RS

  Kde jsi objednával? Bartek jsem nikde moc neviděl, Milltek nabízí kde kdo. Taky budu brzo řešit výfuk, tak mě to docela zajímá.
×
×
 • Create New...