Jump to content

Mildee

Uživatelé
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutrální

Recent Profile Visitors

1 174 profile views
 1. Mikrospínač v zámku, nejjednodušší je vyměnit celý zámek.
 2. Brzdy bys tam myslím dostal, jen je potřeba o kousek delší šrouby. Předpokládám, že 18z jsou chycené klasicky z vnější strany těhlice. Širší mi to nepřijde, ale změřeno nemám. Každopádně držím palce s motorem.
 3. Hlíníkové těhlice jsi do předu nedával? O těch ramenech jsem taky uvažoval, jsou rozměrově stejné nebo se nějak liší? Nemáš někde číslo toho horního uložení? V čem se to liší od Octávky?
 4. Mildee

  Blue RS

  V tom odkazu je to správně, poslali ti to špatně. Zkus kontaktovat obchod, myslím, že by ti to měli nějak bezplatně vyměnit. Mám s podobnýma e-shopama vesměs jen dobré zkušenosti, vždy se všechno rychle vyřešilo.
 5. Osobně nejsu velký fanoušek adaptérů redukcí apod, ty macany vyjdou podobně, hodně záleží jaké zvolíš kotouče. Značka ideál jsou clubsporty, které váží pod 10kg, ale taky stojí celkem raketu.
 6. Za mě je nejlepší možnost 4-píst brembo z Porsche Macan https://sklep.motosport-parts.pl/golf-7-audi-s3-tts-cupra-mqb-/855-447-mqb-macan-brembo-4-tlok-dba-t3-340mm-ebc-yellowstuff-kit-nowy.html#/150-plyn_hamulcowy_do_przewodow-bez_plynu_hamulcowego/580-macan_przewody-chce_tylko_przewody_na_przod levnější možnost pak tady toto https://www.sbazar.cz/autopneuservissojovice/detail/13850922-audi-s3vw-rline-r-line-r-line-gti-s3-340mm-brzdy
 7. Vzadu máš 282mm, pasují tam 310mm ze Superba 3.6, řešilo se to tady, najdeš tam vše potřebné. Dopředu můžeš dát 340mm z OIII, pasují i brzdy z Golfa V-VII, všechno de facto plug and play
 8. 235 ti nikde suchat nebude, mám 19x8 ET45 235/35 a je tam ještě docela rezerva
 9. Pravděpodobně to nepodporuje tvoje bluetooth jednotka, někde tu na to téma najdeš vlákno. Ne všechny jednotky podporují streamování hudby.
 10. Já to tam nemám, prý je k tomu potřeba novější firmware a v mém případě i v budíkách, nesynchronizuje se mi čas na rádiu.
 11. Mildee

  Blue RS

  Rádio dej MIB2 Bolero a budeš mít po zelené, jen předělat tlačítka 🙃
 12. Telefon v přihrádce u spolujezdce?
 13. Mě teda přijde lepší uzavíratelný kastlík, tady toto vypadá jak facelift přihrádky z favorita. Telefon mám většinou v kastlíku, ničemu nevadí, že jde kabel z loketky.
 14. Taky mám MIB, po výměně getway mi PF přestal ukazovat nějaké hodnoty, tak jsem to vytáhnul a nahrál znovu, jinak jsem s tím problém neměl. Zpátky jsem to ještě nedával, su zvědavý no.
 15. Fotku bohužel nemám a na autě se dělá motor, tak se k tomu momentálně nedostanu. Mám to v tom výklenku úplně vlevo, nijak to nezavazí a je to krásně přístupné. Myslím, že tam býval i origo aux konektor, když to někdo měl. Jinam to tam smysluplně nedáš.
×
×
 • Create New...