Jump to content

AFilas

OctaviaClub
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutrální

Recent Profile Visitors

1 120 profile views
 1. Po nějaké době si sem hodím nějaký update 😊 Auto poctivě slouží, minulý měsíc dostalo údržbu v podobě nových destiček i kotoučů ve předu i vzadu a došlo taky na výměnu předních pružin a horní uložení, jelikož jedna byla prasklá 😊 A dnes jsem si udělal radost a konečně namontoval dynamické led blinkry a ledky do zpátečky. Konečně něco uvidím a nehážou chybu. Zkoušel jsem je i do denního svícení a také fungují bez chyby, takže další pár je na cestě. 🤓
 2. Čau, když jsem auto koupil, tak už tam právě zapsané byly, tudíž jsem to nemusel vůbec řešit.
 3. Nová, nepoužitá couvací kamera pro Škoda Octavia II Fl a další koncernové vozy. Součástí je kamera, propojovací dráty k rádiu, pojistky. Původně pořízeno pro rádio RCD360 PRO, možné ale i pro další 2DIN rádia. Možnost zaslání poštou nebo zásilkovnou. Cena 1300,-.
 4. Čau, prodám nové, nepoužité led blinkry na Octavii II Facelift. Jednoduchá instalace Plug&Play, není nutné nic kódovat a upravovat. Mají homologaci E8, tudíž jsou schváleny pro provoz. Sada obsahuje 2ks blinkrů a plastovou špachtli pro snadnou instalaci. Možnost zaslání poštou nebo zásilkovnou. Cena 900,-.
 5. Souhlasím, interiér vypadá hned úplně jinak 😊 s lakem nemám zkušenost, ale každopádně v případě nějakého poškozený se dá snadno strhnout a nalepit znovu a celkově je to méně pracné než lakování 😊 aspoň teda pro mě 😀
 6. Jedná se super lesklou folii, kupoval jsem ji na e-shopu tatechnix.cz, bral jsem myslím rozměr 152x100 cm a ještě dost zbylo. Lišty na dveřích jsem ani nesundával, šlo to s trochou hraní hezky napasovat.
 7. Mám ji hozenou v regálu, ale klidně ji pošlu do světa. 😊 Odpoledne ji nafotím a napíšu ti zprávu.
 8. Tak dnes další blbůstky do interiéru v podobě pedálů a nové hlavice řadící páky. 😊
 9. Čau sportovci, zkusím sílu místního fóra. 😊 Prodám kopačky Adidas Predator 20.2 FG, velikost 8.5UK / 9US odehraný pouze jeden zápas, tudíž téměř ve 100% stavu. Foto je ilustrační, jelikož jsem právě mimo domov, ale v případě zájmu někoho pověřím, aby je nafotil. Důvod prodeje - nevyhovují mi. Původní cena 3599 Kč, nyní 2400 Kč. V případě rychlého jednání možná rozumná dohoda o ceně.
 10. Oživím trošku téma, Zabývám se myšlenkou dodělání zadních elektrických oken na Octavia II FL. Je tady někdo v okolí Brna, Hodonína, Břeclavi, kdo by byl ochotný poradit, případně pomoct? Díky.
 11. Při nájezdu 235 000 Km došlo k pravidelnému servisu, tedy výměna oleje a všech filtrů 😊 Kromě toho, že přibývají kilometry, žádné změny, jen jedna "simply clever" maličkost v podobě nálevky na vodu do ostřikovačů.
 12. Ty černé sloupky vypadají moc dobře 👍taky je nechám polepit, jakmile zatonuju skla 🙂 nezvažovals ještě hodit ty černé plastové lišty do barvy auty?
 13. Zákaz vycházení si vybral svou oběť 😀 Stříbrné lišty interieru budou mít nový kabát v podobě vysoce lesklé černé folie.
 14. Dobrý směr ve výběru kol👍 taky jsem po nich pokukoval, ale byly moc drahý nebo poškozený, takže jsem nakonec zvolil Trifidy 🙂
×
×
 • Create New...