Už jsem se bavil s lakýrníkem a jakmile budou peníze, tak bude celolak. Poradil mi nejakou barvu už s lakem, aby se to dalo krásně leštit a barva nevyšuměla. Pak dám origo křídlo. Ten kdo ho tam dával, tak ho lepil i šrouboval a nechci stříkat samotný vrata.