Přejít na obsah

Lumen1.8

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    915
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lumen1.8

  1. Jsem připraven. Tak v pátek.
  2. Ja jedu v pátek ráno a pomůžu zase stavět. Jen ať dopadne počasí.
  3. Ten zadek je už moc dole.Nevipadá to pěkně.
  4. Kamarád se včera ženil. Malá hovadinka na kola ^_^
  5. Zaplaceno. Jak to vypadá se čtvrtkem. Bude nějaká předakce jako loni
  6. V týhle garáži jsem byl taky
  7. Tak tohle jsem ještě neviděl, jinak TA mám taky. Po roce už tak krásně chromovej není. :(
  8. Lumen1.8

    Sršeň

    Máš můj velkej obdiv. Perfektní práce
  9. Žlutý 3M a druhou vrstvu jsem dal Turtle wax s teflonem. Turtle Wax má autošampon s voskem nebo PH neutral. Tak nevím kterej, aby to nešle hned dolů.
  10. Mám navoskovaný auto. Na mytí zatím stačí wap, ale až bude potřeba šampón, tak mám použít s voskem nebo PH neutral?
  11. Já jezdil celou dobu na 17" 225/45. Letos mám 18" 225/40 a žádný rozdíl nepozoruju. Jde spíš o podvozej než o velikost kol. Až se vyblbnu, tak koupím origo podvozek a 17" Spidery s pneu 205/50.
  12. Všude čtu, že s tím jsou problémy a u nás úplně v pohodě. Na STK to omrknul technik, dal mi papír, ten jsem odnes vedle do kanclu a za 50,- to mám napsaný.
  13. Čip je rozhodně super věc a od Funa tuplem, ale kola dělají auto. No, takže jsem ti moc nepomoh
  14. To snižování je celkem problém. Jezdím cestou necestou. Teď to mám po zimě "zvednutý" Ve středu půjde předek o 3cm a zadek o 2cm. Víc ani ťuk. Nechci škrtat o podběhy a dřít silnici. ^_^
  15. To se máš, ta moje žlutá je už dost zašlá. Ale zas se nebojím na parkovišti debilů. Sem-tam šrám nevadí.
  16. Už jsem se bavil s lakýrníkem a jakmile budou peníze, tak bude celolak. Poradil mi nejakou barvu už s lakem, aby se to dalo krásně leštit a barva nevyšuměla. Pak dám origo křídlo. Ten kdo ho tam dával, tak ho lepil i šrouboval a nechci stříkat samotný vrata.
×
×
  • Vytvořit...